Wygodny interfejs
4.4
(8)
Oszacowanie

Forbet – aplikacja mobilna, jak pobrać i założyć konto? Przekonajmy się!

Aplikacja forBET to nowoczesna metoda typowania zakładów bukmacherskich. Sprawdź, jakie funkcje zyskała po najnowszej aktualizacji!
100% od depozytu do 2000 PLN

forBET aplikacja

Bukmacher dostarcza swoim użytkowników nie tylko interesujących promocji, ale także apkę mobilną, która funkcjonuje jako alternatywa do korzystania ze strony internetowej. Jeśli cenisz sobie takie rozwiązania i jesteś fanem apek bukmacherskich na iOS lub Androida, tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat programu tego buka. Oto stworzona przez forBET aplikacja mobilna – narzędzie do obstawiania meczy online.

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Forbet

Legalny polski bukmacher forBET

Choć w poniższym tekście najbardziej interesować nas będzie przygotowana przez forBET aplikacja, to jednak warto sprawdzić też samego bukmachera. Oferta zakładów w tym serwisie jest całkiem pokaźna, gdyż znajdziemy tutaj nie tylko popularne, ale też niszowe dyscypliny i ligi. Do tego warto podkreślić też atrakcyjny pakiet powitalny bonusów na start i liczne promocje tymczasowe dla stałych klientów. Co bardzo istotne, bukmacher forBET cieszy się sporym zaufaniem graczy ze względu na wysokie kursy wynikające z niskich marży.

Oto komplet najważniejszych informacji na temat bukmachera, jakie mogą Ci się przydać:

Licencja forBETPS4.6831.10.2016 z dnia 4 maja 2016 roku
Metody płatnościPayU, DotPay, tPay, paysafecard, SkyCash, Visa, MasterCard,
Obsługa klientaCzat na żywo, formularz zgłoszeniowy, adres e-mail
Minimalna kwota wpłaty1 PLN
Minimalna kwota wypłaty1 PLN
Języki dostępne u bukmacherapolski
Adres internetowy bukmacherawww.iforbet.pl
Dostępność Betclic aplikacji mobilnejAndroid, iOS
Aplikacja działa najlepiej na urządzeniachSamsung Galaxy S21, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A53, Xiaomi Redmi Note 8, Xiaomi Redmi Note 9, Xiaomi Mi 11, Huawei P20, Huawei P30, iPhone 12, iPhone 13

Jak pobrać forBET aplikację na system Android?

Sprawdzając ranking aplikacji bukmacherskich, pozycje poszczególnych buków wynikają z jakości zarówno programu iOS, jak też Android. Na wysokie oceny konkretnych bukmacherów zawsze wypływają ich najlepsze aplikacje bukmacherskie. W przypadku marki forBET, mamy do czynienia z rozwiązaniami, jakie oferują wygodne i sprawne zakłady bukmacherskie na telefon czy tablet.

Jak się okazuje, przygotowane przez forBET aplikacje do obstawiania meczy to narzędzia charakteryzujące się wieloma zaletami. Warto zaznaczyć, że obie wersje programu bukmacherskiego tej marki można łatwo i bez problemu pobrać, a także zainstalować.

Zacznijmy od aplikacja forBET Android, ponieważ ten system operacyjny cieszy się w Polsce znacznie większą popularnością. Niezwykle istotne jest, żeby nie szukać apki w sklpie Google Play Store, gdyż aplikacje bukmacherskie nie są tam dostępne. W celu pobrania aplikacji należy skorzystać z alternatywnego sposobu.

Pobierz aplikację mobilną Forbet

Żeby móc pobrać apkę na swoje urządzenie, konieczne będzie zaznaczenie opcji „pobierania z nieznanych źródeł” w ustawieniach urządzenia mobilnego. Nie jest to nic trudnego, a poniżej znajdziecie wyszczególnione kroki postępowania przy pobieraniu i instalacji.

Instalacja forBET na Androidzie

Sprawdź jak przebiega proces instalacji aplikacji forBET na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 2 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Wejdź na stronę bukmachera i wciśnij pobierz obok baneru z aplikacją.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik.

  Uruchom

 3. 3

  Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację apki na swoim urządzeniu poprzez wciśnięcie „Instaluj”

  Zgoda instalacji

 4. 4

  Instalacja zakończona

  Urządzenie poinformuję Cię o zakończeniu instalacji. Następnie wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 5. 5

  Korzystaj do woli!

  Wszystko gotowe! Możesz zacząć w pełni korzystać z oferty bukmachera za pośrednictwem aplikacji mobilnej!

  Korzystaj do woli!

Wiemy też, że osoby niezaznajomione ze światem bukmacherów i ich aplikacji będą miały pewne zastrzeżenia do pobierania plików z nieznanych źródeł – i słusznie, w końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jednakże w przypadku apek bukmacherskich jest to niezbędny krok, ponieważ jak już wspomnieliśmy wyżej, nie są one dostępne w Google Play Store. Aplikacja forBET jest absolutnie bezpieczna, ale dla własnego bezpieczeństwa upewnij się, że pobierasz ją ze strony bukmachera przez podany wyżej link.

Wymagania

Jak to bywa w przypadku każdej apki, mają one pewne wymagania, które musi spełniać urządzenie mobilne. forBET nie podaje co prawda informacji o tym, jakie konkretnie wymagania musi spełniać nasz smartfon lub tablet, jednakże każde dostępne obecnie urządzenie jest w stanie bezproblemowo udźwignąć apkę tego buka. Sam plik instalacyjny waży natomiast zaledwie 47 MB.

forBET aplikacja Android – czy warto?

Jeżeli zamierzasz obstawiać zakłady bukmacherskie w serwisie forBET, już teraz możesz robić to również na swoim telefonie lub tablecie. Aplikacje bukmacherskie na Android stanowią idealne dopełnienie tradycyjnej gry na stronie www. W przypadku forBET aplikacja mobilna działa sprawnie i szybko, a także oferuje pełen dostęp do oferty buka. Dzięki poprawnej funkcjonalności zakłady bukmacherskie Android typuje się szybko i bez najmniejszych problemów. Zdecydowanie warto więc pobrać apkę na swoje urządzenie przenośne.

Jak pobrać aplikację forBETna system iOS?

Ze względu na fakt, że App Store od Apple umożliwia udostępnianie aplikacji bukmacherskich, gracze nie są zmuszeni do zaznaczania opcji „pobieranie z nieznanych źródeł” w ustawieniach swojego urządzenia mobilnego. Proces pobierania i instalacji różni się więc od tego, co możemy spotkać na Androidzie, dlatego poniżej w kilku krokach wyjaśniamy, co trzeba zrobić.

Instalacja forBET na iOS

Przekonaj się jak wygląda proces instalacji aplikacji forBET na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Przejdź do sklepu App Store na iPhonie lub iPadzie

  App Store

 2. 2

  Wpisz Forbet

  Wpisz nazwę bukmachera w wyszukiwarce, by namierzyć forBET app.

  Wpisz Forbet

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Klknij pobieranie, a aplikacja forBET zainstaluje się automatycznie po ukończeniu pobierania.

  Pobierz i zainstaluj

Wymagania

Aplikacja forBET jest odpowiednio zoptymalizowana, przez co będzie można ją uruchomić na zdecydowanej większości urządzeń z systemem iOS. Wielkość pliku określana jest w App Store na 145,7 MB, a minimalna wymagana aktualizacja systemu iOS to 13.0.

forBET aplikacja iOS – czy warto?

Bukmacher stworzył aplikację mobilną dla posiadaczy sprzętu mobilnego marki Apple, która zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji. Jeżeli chodzi o aplikacje bukmacherskie iPhone, posiada ona jedną z najwyższych ocen na App Store, bo aż 4,7/5,0. Średnia ta oparta jest na blisko 2 tysiącach recenzji. Szukając aplikacji bukmacherskiej na iOS, koniecznie sprawdź forBET App, która jest niezwykle stabilnym i wyjątkowym narzędziem do gry.

forBET aplikacja – screeny z apki

Design aplikacji mobilnej forBET przypomina ten znany ze strony internetowej bukmachera. Warto jednak rzucić okiem na zestaw screenshotów, jaki dla Ciebie zebraliśmy, żeby lepiej zapoznać się z wyglądem tej apki.

Czy istnieje forBET aplikacja na inne systemy operacyjne?

Na ten moment program stworzony przez forBET jest udostępniony jedynie dla użytkowników Androida i iOS. Przez to nie będzie ona działać lub mogą występować problemy z jej funkcjonowaniem na innych platformach, jak na przykład Windows Phone czy Harmony (urządzenia Huawei).

forBET aplikacja na telefon – główne zalety

Do apki tego bukmachera nie można się w żaden sposób przyczepić. Programiści napisali całość w taki sposób, że użytkownik nie będzie miał żadnego problemu z zapoznaniem się z interfejsem. Intuicyjność stoi więc na odpowiednim poziomie, a do tego program zapewnia możliwość łatwego wyszukania tego, co akurat w danej chwili potrzebujemy. Odnalezienie interesujących nas zakładek lub kategorii zakładów przedmeczowych i na żywo nie stanowi problemu. Do tego apka jest też estetycznie zaprojektowana, przez co przyjemnie się na nią patrzy.

Jeśli natomiast chodzi o funkcjonowanie, także tutaj trudno się przyczepić do tego, co Forbet oddał do dyspozycji swoim użytkownikom. Zacięcia, problemy z reagowaniem na przycisk lub niedodawanie zdarzeń do kuponu zdarza się tutaj bardzo rzadko. W porównaniu do konkurencji aplikacja wypada więc bardzo dobrze i zdecydowanie warto ją wypróbować!

Program bonusowy Forbet

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera iFORBET

Bukmacher przygotował dla swoich użytkowników naprawdę sporo promocji. Najważniejszy jest jednak pakiet powitalny, dzięki któremu nowy użytkownik może skorzystać z łącznego bonusu do 2200 PLN! Składa się on z następujących części:

 • Graj 14 dni bez podatku
 • Bonus 100% od wpłaty do 2000 PLN
 • Cashback 1000 PLN (możliwość zwrotu stawki za przegrany pierwszy kupon)

Oprócz tego iForbet aplikacja zawiera jeszcze wiele innych promocji, na które warto zwrócić swoją uwagę. Część z nich pojawia się okazjonalnie, zazwyczaj w formie Freebetów lub podwyższonych kursów na określone zdarzenia, dlatego po założeniu konta nie zapomnij regularnie sprawdzać zakładki z promocjami!

Czy forBET udostępnia bonus za instalację apki?

Nie, na ten moment bukmacher nie oferuje takiego bonusu dla swoich użytkowników. W przyszłości może to jednak ulec zmianie, dlatego warto regularnie sprawdzać ofertę przygotowaną przez tego buka.

Proces rejestracji w aplikacji mobilnej

Oprócz możliwości zakładania kont graczy na swojej stronie internetowej, forBET apk umożliwia dodatkowo przeprowadzenie tego procesu. Całość przebiega szybko i bezproblemowo, a poniżej prezentujemy w 3 krokach, co trzeba zrobić:

Rejestracja w aplikacji mobilnej Forbet
 1. Proces rejestracji w aplikacji tego bukmachera podzielony jest na trzy etapy. Pierwszy zatytułowany jest „dane logowania”, a użytkownik musi tutaj podać takie informacje, jak: login, adres e-mail oraz hasło. Dodatkowo zachęcamy do zaznaczenia opcji „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego” oraz wpisania kodu promocyjnego. Dzięki temu uzyskamy dostęp do atrakcyjnego pakietu powitalnego (do 2200 PLN) i dodatkowego bonusu objętego posiadanym przez nas kodem.
 2. W kolejnym kroku konieczne będzie podanie danych personalnych. forBET aplikacja mobilna na tym etapie rejestracji prosi o podanie takich informacji, jak: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL, data urodzenia, numer dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport), numer telefonu, numer konta bankowego, dane adresowe. Dodatkowo niezbędnym krokiem jest wgranie zdjęcia lub skanu pierwszej i drugiej strony dokumentu tożsamości. Dzięki temu konto użytkownika od razu otrzyma status „stały” po ukończeniu rejestracji.
 3. Na koniec konieczne będzie jeszcze zajęcie się kilkoma zgodami i oświadczeniami. Będzie to przede wszystkim określenie źródła środków do gry oraz oświadczenie PEP. Poniżej znajdziemy jeszcze potwierdzenie zapoznania się z regulaminem, oświadczenie o prawdziwości podanych danych i pełnoletności, a także zgodę na przesyłanie oferty marketingowej (nie musimy jej zaznaczać). Po zaznaczeniu odpowiednich zgód konto gracza zostanie założone, a przesłane skany i zdjęcia wybranego dokumentu tożsamości powinny zostać szybko zweryfikowane (do 30 minut).

forBET wersja mobilna

Oprócz standardowej strony internetowej oraz aplikacji, bukmacher daje swoim klientom do dyspozycji również wersję forBET mobile. Podobnie jak u wielu innych buków, już po wejściu na stronę mobilną zauważymy zachętę do pobrania forBETapp. Nie oznacza to oczywiście od razu, że musimy to robić. Wersja dla przeglądarek mobilnych jest bowiem zaprojektowana w przyjazny dla użytkownika sposób, a wszystkie najważniejsze funkcje mamy pod ręką. Gracze mogą łatwo znaleźć interesujące ich zakładki w menu dzięki opcji „szukaj”. Do tego mają bezpośredni dostęp na stronie głównej do zakładek: „dzisiaj”, piłki nożnej, gier karcianych, wirtuali, promocji, kuponu oraz kontaktu z działem klienta.

Apka czy wersja mobilna?

Naszym zdaniem, korzystanie z aplikacji jest po prostu dużo bardziej wydajnym rozwiązaniem, ponieważ uruchomimy ją za pomocą jednego kliknięcia. Nie da się jednak ukryć, że wersja mobilna strony internetowej forBET również jest dobrze zaprojektowana. Przez to zarówno strona w tym wydaniu, jak i apka wyróżniają się tymi samymi zaletami. Są to:

 • przejrzysty interfejs
 • zakładki interesujące gracza są łatwe do odnalezienia
 • bardzo rzadko występujące błędy
 • dostęp do oferty kompletnej zakładów i promocji
Wersja mobilna legalnego bukmachera iforbet

Podsumowanie – czy forBET aplikacja jest warta pobrania?

Biorąc pod uwagę wszystko, co udało nam się ustalić w powyższym artykule, zdecydowanie polecamy korzystanie z apki tego bukmachera. Na rynku w naszym kraju wcale nie jest tak łatwo znaleźć buka, który oferuje wysokiej jakości narzędzie. forBET aplikacja mobilna wyróżnia się pod tym względem na tle konkurencji i stanowi dobrze zaprojektowane narzędzie. Dostęp do funkcji jest łatwy i działają one bez zarzutu, interfejs jest łatwy do nawigowania, a także można skorzystać z pełnej oferty na zakłady bukmacherskie i promocje. Jedyny minus to fakt, że nie dostaniemy bonusu za instalację.

Forbet – aplikacja mobilna, jak pobrać i założyć konto? Przekonajmy się!
4.4
(8)
Oceń aplikację!

FAQ

W celu pobrania apki na Androida, włącz opcję „pobieranie z nieznanego źródła” w ustawieniach, a następne pobierz stąd plik instalacyjny: https://www.iforbet.pl/aplikacja.

Aplikację Forbet na iOS można pobrać w standardowy sposób w App Store pod tym linkiem: Aplikacja forBET w App Store (apple.com).

Wystarczy wybrać interesujące nas zdarzenie i nacisnąć je, co sprawi, że zostanie dodane do kuponu. W nim z kolei będziemy mogli wybrać stawkę i zawrzeć zakład.

Tak, pakiet powitalny przygotowany przez tego bukmachera opiewa na 2200 zł i uwzględnia 100% bonus od pierwszej wpłaty, grę bez podatku przez 14 dni oraz Maxizysk.

Komentarze

0