Rozbudowane zakłady na rzuty rożne
4.4
(26)
Oszacowanie

Lvbet aplikacja - instalacja, rejestracja, najważniejsze funkcje i bonusy, sprawdź!

Czy aplikacja LVBet jest warta pobrania? Zdecydowanie tak - sprawdź jej największe zalety i zainstaluj ją na swoim telefonie lub tablecie!
100% od depozytu do 3000 PLN

Aplikacja LVBet

Co łączy Wisłę Kraków, Stal Mielec i Śląsk Wrocław (i wiele innych)? LV BET! Wszystkie te kluby korzystają ze sponsoringu legalnego bukmachera, który na polskim rynku działa od 2016 roku. Sprawdzamy aplikację i inne funkcjonalności w ich ofercie!

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera LVbet

Jak zainstalować aplikację na Androida?

Nie znajdziemy aplikacji w sklepie Google. Wynika to z tego, że w Google Play zakłady bukmacherskie nie są mile widziane. Plik ściągniemy ze strony głównej bukmachera, niżej pokażemy, jak to zrobić krok po kroku.

Instalacja LVBet na Androidzie

Sprawdź jak przebiega proces instalacji aplikacji LVBet na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: AndroidTelefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 2 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Przejdź na stronę bukmachera za pomocą telefonu lub tabletu.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Menu

  Rozwiń Menu po lewej stronie i wciśnij zielony przycisk „Zainstaluj”

  Menu

 3. 3

  Pobieranie

  Rozpocznie się pobieranie aplikacji i urządzenie poinformuję Cię o jego zakończeniu.

  Pobieranie

 4. 4

  Zgoda instalacji

  Zezwól urządzeniu na instalacje aplikacji bukmachera poprzez wciśnięcie „Instaluj”

  Zgoda instalacji

 5. 5

  Instalacja zakończona

  Twoje urządzenie poinformuje Cię o pomyślnym ukończeniu instalacji.

  Instalacja zakończona

 6. 6

  Korzystaj do woli!

  Aplikacja LVBet jest gotowa do użytku na Twoim urządzeniu!

  Korzystaj do woli!

Wymagania aplikacji dla systemu Android

Rozmiar pliku instalacyjnego to 37,60 MB, natomiast rozmiar zainstalowanej aplikacji zmieści się poniżej 100 MB. Omawiana wersja apki to 63.0.0, a wersja systemu Android – 11.
Biorąc pod uwagę, że najnowsza wersja Androida to numer 12 z października 2021 – użytkownicy starszych modeli nie muszą się obawiać, czy Lvbet aplikacja android u nich zadziała. Dostęp jest bezpłatny.

Jak ściągnąć na iOS

Użytkownicy urządzeń Apple mają ułatwione zadanie. Aplikacja mobilna lvbet jest dostępna w sklepie App Store.

Instalacja LVBet na iOS

Sprawdź jak wygląda proces instalacji aplikacji LVBet na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Otwórz sklep App Store na iPhonie lub iPadzie.

  App Store

 2. 2

  Wpisz LVBet

  Znajdź LVBet app przez wpisanie nazwy bukmachera w wyszukiwarce.

  Wpisz LVBet

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Aplikacja LVBet nie wymaga żadnych skomplikowanych działań, instalacja jest automatyczna.

  Pobierz i zainstaluj

Wymagania aplikacji dla systemu iOS

Wielkość pliku do 74,30 MB. Dla urządzeń iPhone, iPad, iPod Touch wymagane są systemy w wersji 11.0 lub nowszej. Dla urządzeń Mac – również wersja systemu 11.0 lub nowsza oraz dodatkowo czip Apple M1. Dostęp tak jak w przypadku Androida – bezpłatny.

Jak ściągnąć aplikację na Windows lub inne platformy?

Pobierz aplikację mobilną LVbet

Inne platformy i systemy operacyjne mogą liczyć na wersje przeglądarkowe i wersje mobilne. Wersja mobilna uruchomi się automatycznie w przeglądarce na każdym urządzeniu przenośnym. Różnice w porównaniu do urządzeń stacjonarnych sprowadzają się do optymalizacji przeglądania. Mniejszy ekran determinuje inne czcionki i dostosowanie wyświetlania dla naszej wygody i transparentności.

Najważniejsze funkcje aplikacji mobilnej LVBET

Jakie są argumenty za tym, żeby skorzystać z aplikacji na naszych urządzeniach przenośnych? Korzyści możemy podzielić na dwie grupy – techniczne i funkcjonalne.

Aspekty techniczne sprowadzają się do optymalizacji działania. Wspomniane dostosowanie do wielkości ekranów, ale również szybkość działania i zużycie baterii to obszary, na które warto zwrócić uwagę. Systemy urządzeń przenośnych funkcjonują w innym środowisku niż tradycyjny komputer – jednym z zadań aplikacji jest stworzenie takich warunków, w których nie będziemy odczuwać różnicy – ewentualnie na plus.

LVBET wpłata depozytu

W obszarze korzyści funkcjonalnych, na pierwszym miejscu należy wskazać brak jakichkolwiek ograniczeń w dostępie do oferty. Jedną z mocniejszych stron bukmachera LVBET jest ilość dostępnych zdarzeń i kombinacji. Aplikacja umożliwia korzystanie ze wszystkich zdarzeń, w tym również zakładów Live oraz sportów wirtualnych.

Match tracker – graficzne przedstawienie wydarzeń sportowych. To nie to samo, co transmisja na żywo, ale z pewnością ta opcja przedstawienia boiskowych działań ma swoich zwolenników.

Możliwość wpłaty i wypłaty środków. Apka ofertuje możliwość doładowania konta lub wypłaty zgromadzonych środków. Usługa LV BET Rabit deklaruje, że wypłata zajmuje zaledwie 10 minut.

Cash-out. Popularna współcześnie opcja dostępna jest bez ograniczeń w aplikacji. Umożliwia wypłatę części wygranej przed zakończeniem zdarzenia. Jeśli mecz układa się po naszej myśli, ale do końca jeszcze daleko – możemy zmniejszyć ryzyko niepowodzenia kończąc zakład wcześniej, uzyskując część przewidywanej początkowo wygranej.

Aplikacja umożliwia również uproszczone logowanie za pomocną PINu. Drobne udogodnienie, ale każdy użytkownik na pewno doceni możliwość wpisania krótkiego kodu, zamiast każdorazowego wpisywania tradycyjnego loginu i hasła.

Programy bonusowe

Każdy szanujący się bukmacher posiada swoje programy promocyjne/bonusowe. Oferta specjalna dla nowych graczy to również standard.

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera LVbet
 • W nowościach znajdziemy bonus powitalny do 3333 PLN. Na całość składa się bonus od pierwszego depozytu do 1500 PLN. Przy drugim depozycie również możemy liczyć na bonus w takiej samej wysokości. Przy trzecim depozycie przysługuje nam zakład bez ryzyka do 333 PLN – wygrywamy zdarzenie lub zostają nam zwrócone środki do tej wysokości.
 • Bonus bez depozytu 20 PLN. Przy pełnej rejestracji możemy liczyć na 20 PLN doładowania na zakłady, nawet bez zasilenia konta własnymi środkami. Warunek skorzystania to kupon o minimum 3 zdarzeniach, kursie dla całego kuponu minimum 2.50 oraz dla pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.25.
 • Bezpieczny kupon w razie niepowodzenia. Dla kuponów kombi 5+, jeśli jedno zdarzenie będzie nietrafione, możemy liczyć na zwrot do 50 PLN. Zwroty wypłacane są w każdy poniedziałek w postaci bonusów.
 • LV kombi boost. W zależności od ilości zdarzeń na kuponie, możemy zwiększyć kurs całkowity nawet o 75%. Wariantów jest sporo, ale bukmacher na swojej stronie przygotował czytelną tabelę, która obrazuje wszystkie możliwości.
Bonusy u bukmachera LVbet

Dodatkowych bonusów jest dużo więcej – w menu głównym – w zakładce „bonusy” można w każdej chwili sprawdzić aktualne promocje. Ciekawostką są promocje za zakup karnetów wybranych klubów. Kibice ekstraklasowych klubów Stali Mielec, Wisły Kraków i Śląska Wrocław mogą liczyć na bonus 50 PLN za posiadanie karnetu na mecze tych zespołów!

Czy są specjalne promocje za ściągnięcie aplikacji?

Obecnie Lvbet aplikacja nie proponuje żadnych specjalnych bonusów za jej ściągnięcie, niemniej przysługują nam w ramach jej użytkowania wszystkie dostępne promocje.

Jak zarejestrować konto w aplikacji mobilnej?

Rejestracja w LVBet mobile jest szybka i prosta. Widoczny żółty przycisk „rejestracja” u góry ekranu rzuca się w oczy i nie da się go nie zauważyć. Bukmacher deklaruje, że całość zajmie jedną minutę. Dwa małe okna z danymi do uzupełnienia, link aktywacyjny na maila i to wszystko. Jeśli znacie na pamięć swój PESEL wyrobicie się poniżej minuty.

Wersja mobilna LVBET

Strona mobilna dostępna jest pod adresem m.lvbet.pl. Uruchomi się w takiej wersji automatycznie na urządzeniach przenośnych. Obsługa jest intuicyjna – panel główny z lewej strony to nasz przyjaciel i przewodnik – z nim nie zginiemy. Funkcjonalności takie same jak na wersji desktop. Prędkość działania na standardowym połączeniu bez zarzutów.

Aplikacja vs. wersja mobilna LV BET

Wizualnie aplikacja wygląda tak samo jak wersja mobilna. Funkcjonalności nie są w żaden sposób ograniczone i mamy ten sam intuicyjny panel. Przewaga aplikacji zawsze jednak pozostanie taka sama. Jest to wersja specjalnie stworzona dla urządzeń mobilnych takich jak telefon czy tablet. W teorii zawsze będzie płynniej działać i zużywać mniej baterii. Dodatkowo w przypadku apki mamy wygodną możliwość logowania za pomocą PIN.

Wersja mobilna legalnego bukmachera LVbet

Podsumowanie – czy warto pobrać apkę Totolotek?

Biorąc pod uwagę powyższe – odpowiedź na pytanie: czy powinniśmy instalować aplikację brzmi – tak. W porównaniu do konkurencji, ma niskie wymagania sprzętowe, dlatego ryzyko wymogów jest znikome. Mamy świetną opcję uproszczonego logowania i nie tracimy dużo pamięci (poniżej 100 MB). Pamiętajmy również, że regularna aktualizacja to coś, na co możemy liczyć ze strony producentów, w których interesie są regularne usprawnienia. Od tego są zatrudnieni programiści. Biorąc pod uwagę wygodę użytkowania na telefonach, pełen pakiet funkcji bez ograniczeń – w tym szybkie płatności i bonusy – nie ma żadnych argumentów, dla których instalowanie apki nie byłoby dobrym wyborem.

Lvbet aplikacja - instalacja, rejestracja, najważniejsze funkcje i bonusy, sprawdź!
4.4
(26)
Oceń aplikację!

FAQ

Ze strony bukmachera. W zakładce głównej – przycisk „zainstaluj”. Należy pamiętać o zmianie ustawień telefonu – potrzebna jest zgoda na ściąganie z nieznanych źródeł.

Ze sklepu App Store. W wyszukiwarce pod hasłem „Lvbet” znajdziemy bez problemu. Druga opcja to strona bukmachera.

Zdarzenia wyszukujemy w panelu głównym. Funkcjonalność jest taka sama, jak w wersji desktopowej.

Tak – przy pierwszym depozycie można liczyć na 1500 PLN bonusu, drugim również 1500, a trzecim -zakład bez ryzyka do 333 PLN.

Komentarze

0