Najwyższe kursy
4.0
(55)
Oszacowanie

Noblebet aplikacja - instalacja, tworzenie konta i rzut okiem na cechy i ofertę!

Aplikacja Noblebet czeka na Ciebie! Pobierz, zainstaluj i zgarnij najlepszy bonus powitalny dla graczy mobilnych!
100% od depozytu do 1250 PLN

Aplikacja Noblebet

Oprócz strony internetowej i jej wersji mobilnej, buk udostępnia swoim graczom także aplikację. Za jej pomocą będziecie mogli skorzystać z całej oferty na zakłady przedmeczowe i live, a także z wszystkich promocji. W tym znajdziecie bonus powitalny opiewający na 2500 PLN oraz bonus 20 PLN za zainstalowanie apki. Poniżej przedstawiamy wszystko, co musicie o niej wiedzieć, czyli jak pobrać i zainstalować, jak założyć konto i czym się cechuje.

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Noblebet

Jak pobrać aplikację Noblebet na system Android?

Opis pobierania i instalacji krok po kroku najlepiej zacząć od Androida. W końcu jest to zdecydowanie najczęściej wykorzystywany system operacyjny dla urządzeń mobilnych w naszym kraju. Nie jest to jedyny powód, ponieważ ten system wymaga od nowych graczy Noblebet app również umożliwienie pobierania z nieznanych źródeł. Wynika to z faktu, że aplikacje bukmacherskie nie mogą zostać umieszczane w Google Play Store. Poniżej przedstawiamy, co należy zrobić, aby pobrać i zainstalować apkę tego buka.

Instalacja Noblebet na Androidzie

Sprawdź jak przebiega proces instalacji aplikacji Noblebet na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 2 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Wejdź na stronę noblebet.pl przez przeglądarkę na telefonie czy tablecie.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Rozwiń menu po lewej i kliknij przycisk opisany hasłem „Pobierz aplikację Android”.

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Pobierz

  Wciśnij przycisk „Pobierz aplikację apk na Androida” na zielonym tle.

  Pobierz

 4. 4

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik z aplikacją Noblebet.

  Uruchom

 5. 5

  Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację apki na swoim urządzeniu.

  Zgoda instalacji

 6. 6

  Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 7. 7

  Korzystaj do woli!

  Voila! Możesz zacząć korzystać z aplikacji Noblebet na swoim urządzeniu!

  Korzystaj do woli!

Niektóre osoby mogą mieć zastrzeżenia co do bezpieczeństwa zaznaczania opcji „pobierania z nieznanych źródeł”. Dlatego też chcemy tutaj od razu wyjaśnić, że pobieranie apek w ten sposób jest całkowicie bezpieczne i nie doprowadzi do zainfekowania urządzenia mobilnego. Jedyne, o czym musicie pamiętać, to upewnienie się, że pobieracie plik instalacyjny bezpośrednio ze strony bukmachera.

Wymagania

W celu pobrania i zainstalowania aplikacji potrzebne będzie Ci około 19 MB wolnej pamięci na urządzeniu mobilnym. To niewiele, więc na pewno nie będziesz miał z tym problemu. Dodatkowo minimalna wersja systemu Android potrzebna do uruchomienia apki to aktualizacja 8.0.

Jak pobrać aplikację Noblebet na system iOS?

W przypadku urządzeń mobilnych od Apple sytuacja wygląda nieco prościej, ponieważ nie musimy zaznaczać opcji pobierania z „nieznanych źródeł”. Aplikacje bukmacherskie mogą być bezproblemowo udostępniane w App Store, dlatego to właśnie tam znajdziecie apkę Noblebet. Proces pobierania i instalacji jest więc standardowy, a poniżej zamieszczamy instrukcje krok po kroku, co należy zrobić.

Instalacja Noblebet na iOS

Zobacz jak wygląda proces instalacji aplikacji Noblebet na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Przejdź do sklepu App Store przy pomocy urządzenia iPhone lub iPad.

  App Store

 2. 2

  Wpisz Noblebet

  W polu wyszukiwania wpisz nazwę bukmachera Noblebet

  Wpisz Noblebet

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Otwórz stronę dedykowaną aplikacji, a następnie pobierz Noblebet app. Instalacja nastąpi automatycznie.

  Pobierz i zainstaluj

Wymagania

Zgodnie z informacjami, które można znaleźć w App Store, do uruchomienia apki Noblebet będziesz potrzebował minimum 62,6 MB wolnego miejsca. Do tego w celu odpalenia aplikacji konieczne będzie posiadanie systemu iOS w wersji 11.0 lub późniejszej.

Czy aplikacja Noblebet jest dostępna na inne systemy operacyjne?

Na ten moment bukmacher przewiduje jedynie wersje na Androida i iOS, co oznacza, że użytkownicy Windows Phone lub Harmony nie będą mogli pobrać apki.

Noblebet aplikacja – główne cechy

Zacznijmy od zalet. Apka na pierwszy rzut oka prezentuje się całkiem ładnie, przez co można zauważyć, że pod tym kątem bukmacher zadbał o odpowiednie wykonanie. Do tego gracze mogą skorzystać z bonusu powitalnego 20 PLN za jej pobranie i zainstalowanie. Interfejs aplikacji jest czytelny, a gracze mogą skorzystać z oferty kompletnej tego buka na zakłady bukmacherskie przedmeczowe i live.

Niestety, jest tutaj też trochę wad i związane są one z funkcjonowaniem aplikacji. Programiści nie napisali programu pod tym kątem zbyt dobrze. Często dochodzi do zawieszeń, a dodatkowo zdarzają się problemy między innymi z wpisaniem dobrego 4 cyfrowego kodu PIN, który wyświetla się jako błędny. Żeby poradzić sobie z tym problemem, konieczne jest całkowite zrestartowanie aplikacji – dopiero wtedy wpisując ponownie PIN zabezpieczający logowanie na konto gracza, nagle okazuje się on być prawidłowym.

Dodatkowo, zdarzają się problemy z dodawaniem zdarzeń do kuponu, reakcją na przyciskanie oraz momentami aplikacja chodzi zbyt wolno. Potrzebny jest niestety duży update, aby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, bo korzystanie z apki może okazać się nie lada wyzwaniem.

Oferta w aplikacji mobilnej bukmachera Noblebet

Program bonusowy Noblebet

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Noblebet

Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników atrakcyjny bonus powitalny, który opiewa na aż 2500 PLN. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji założyć tutaj konta, promocja na start zdecydowanie powinna Was przekonać. Oto, co w niej znajdziecie:

 • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 1250 PLN
 • Gra bez podatku przez 30 dni po rejestracji
 • Bonus od drugiego depozytu 50% do 1000 PLN
 • Bonus od trzeciego depozytu 100% do 250 PLN na gry i sporty wirtualne
Bonusy u bukmachera Noblebet

Aby skorzystać z tych atrakcji, konieczne będzie oczywiście wykonanie kilku różnych kroków. Po więcej szczegółów na ten temat odsyłamy was do strony bukmachera: 2500 PLN w pakiecie dla Ciebie – Noblebet. Nie można też zapomnieć o bonusie 20 PLN za pobranie aplikacji, który zdecydowanie warto wykorzystać. W jego przypadku wystarczy postawić zakład o kwocie minimalnej 20 PLN i kursie minimalnym 2.0. 20 PLN zostanie przypisane do konta gracza w momencie, gdy kupon zostanie rozliczony. Do tego w Noblebet znajdziecie:

 • Podwyższone kursy
 • Bonusy okazjonalne
 • Bonusy weekendowe
 • Bonusy dla lojalnych graczy
 • Bonusy Cashback

Noblebet aplikacja mobilna – rejestracja

Rejestracja w aplikacji mobilnej noblebet

Aby skorzystać z oferty tego bukmachera, konieczne będzie oczywiście założenie konta gracza. Proces nie jest skomplikowany, a jeśli chcecie przeprowadzić go przy pomocy aplikacji, poniżej zamieszczamy instrukcję krok po kroku:

 1. Po wejściu w apkę i naciśnięciu przycisku „dołącz” w prawym górnym rogu, przed naszymi oczami ukaże się formularz rejestracyjny. W nim będziemy musieli podać imię, nazwisko, narodowość oraz numer PESEL.
 2. W następnym kroku Noblebet poprosi nas jedynie o podanie adresu e-mail, nazwy użytkownika, hasła, numeru telefonu komórkowego oraz kodu bonusowego (o ile taki posiadamy). Dodatkowo konieczne będzie zaznaczenie trzech pól ze zgodami. Pierwsza dotyczy potwierdzenia ukończenia 18 lat oraz zapoznania się z regulaminem i polityką prywatności. Druga to wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i świadczenie usług drogą elektroniczną. Trzecia natomiast to potwierdzenie, że podane dane są prawdziwe.

Wersja mobilna czy Noblebet aplikacja na telefon?

Podobnie jak w przypadku każdego innego bukmachera z aplikacją, użytkownicy mają też do dyspozycji wersję mobilną strony internetowej. Nie ma co ukrywać, korzystanie z Noblebet mobile jest na ten moment lepszym rozwiązaniem, ponieważ apka ma spore problemy z płynnością oraz responsywnością. Strona internetowa buka daje graczom dostęp do tych samych funkcji, a także całego zakresu oferty przedmeczowej, live oraz promocyjnej (oprócz oczywiście bonusu za pobranie aplikacji).

Jeśli jednak wolicie zaoszczędzić kilka kliknięć i uzyskać dostęp do oferty tego buka bezpośrednio z pulpitu swojego urządzenia mobilnego, wtedy możecie postawić na apkę. Do tego nie można zapomnieć o bonusie za pobranie i zainstalowanie Noblebet app, który opiewa na 20 PLN. Mimo wszystko, na dłuższą metę z pewnością zauważycie problemy z funkcjonowaniem programu, dlatego być może warto będzie wstrzymać się z używaniem go do momentu, aż programiści usprawnią apkę.

Wersja mobilna legalnego bukmachera Noblebet

Recenzja aplikacji Noblebet – czy warto pobrać?

Naszym zdaniem, korzystanie z aplikacji od tego bukmachera jest możliwe, ale problemy z płynnością i responsywnością dają się we znaki. Im dłużej będziecie korzystać z programu napisanego przez programistów Noblebet, tym bardziej będą wam przeszkadzać problemy z zawieraniem kuponów, logowaniem czy wybieraniem zdarzeń. Do tego apka potrafi chodzić wolno i dopiero całkowite zrestartowanie przywraca ją do normalnego stanu. Na ten moment uważamy, że apkę tego buka warto pobrać i zainstalować głównie ze względu na bonus 20 PLN. Wierzymy jednak, że z czasem deweloperzy ją usprawnią.

Noblebet aplikacja - instalacja, tworzenie konta i rzut okiem na cechy i ofertę!
4.0
(55)
Oceń aplikację!

FAQ

Najpierw konieczne będzie zaznaczenie opcji „pobierania z nieznanych źródeł” w ustawieniach. Dopiero w następnej kolejności można pobrać apkę z tego linku: APLIKACJA NOBLEBET.

W przypadku urządzeń mobilnych Apple, wystarczy wejść na stronę aplikacji w App Store, a następnie pobrać i zainstalować ją w standardowy sposób.

Najpierw wybierz interesującą cię kategorię wydarzeń, a następnie naciśnij zdarzenie. To otworzy kupon, w którym będziesz mógł wpisać stawkę, a następnie zawrzeć zakład.

Tak, w przypadku tego bukmachera po założeniu nowego konta użytkownicy mogą liczyć na bonus powitalny opiewający na 2500 PLN. Składa się z 4 różnych części.

Komentarze

0