Rozbudowany program lojalnościowy
3.7
(26)
Oszacowanie

Pzbuk aplikacja - instalujemy, zakładamy konto, sprawdzamy bonusy i funkcje!

Chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie szybciej i wygodniej? Aplikacja PZBuk to świetny wybór - przekonaj się, dlaczego!
Cashback do 1000 PLN

Aplikacja PZBuk

Polskie firmy aspirują do miana czołówki legalnych bukmacherów oferujących zakłady sportowe. Jedną z nich są Polskie Zakłady Bukmacherskie. Podstawowym elementem współczesnej oferty na najwyższym poziomie jest między innymi aplikacja mobilna. Sprawdzamy ile warta jest apka od PZBuk!

Aplikacja mobilna Pzbuk

Jak pobrać aplikację PZBuk?

Proces będzie się różnił w zależności od tego jakie systemy operacyjne mają wasze urządzenia. Użytkownicy Androida mają trochę cięższe zadanie ze względu na politykę Google, która nie wpuszcza firm bukmacherskich do sklepu Google Play. W tym wypadku czeka nas wizyta na oficjalnej stronie bukmachera. Firma Apple wydaje się być bardziej otwarta, dlatego użytkownicy iOS bez problemu pobiorą apkę w sklepie App Store.

Jak pobrać na Androida?

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią musimy udać się na stronę PZBuk. Przed pobraniem musimy zmienić ustawienia naszego telefonu i wyrazić zgodę na instalację z innych źródeł. To rezultat wspomnianej polityki Google.

Instalacja PZBuk na Androidzie

Sprawdź jak przebiega proces instalacji aplikacji PZBuk na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Na telefonie lub tablecie otwórz stronę bukmachera PZBuk.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Z Menu głównego wybierz zakładkę „Aplikacja mobilna PZBuk na Android i iOS”

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Pobierz

  Wciśnij zielony przycisk „Pobierz aplikację na Androida”

  Pobierz

 4. 4

  Aplikacja nieznanego pochodzenia

  Zezwól na pobranie pliku z nieznanego źródła i wybierz „Pobierz mimo to”

  Aplikacja nieznanego pochodzenia

 5. 5

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik instalacyjny z aplikacją PZBuk.

  Uruchom

 6. 6

  Zgoda instalacji

  Zezwól urządzeniu na instalację aplikacji.

  Zgoda instalacji

 7. 7

  Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 8. 8

  Korzystaj do woli!

  Gotowe! Możesz korzystać z aplikacji PZBuk na swoim urządzeniu!

  Korzystaj do woli!

Wymagania sprzętowe dla Androida

Testowana wersja aplikacji to 1.1.35. Po zakończonej instalacji rozmiar wynosi niecałe 20 MB. W trakcie użytkowania ta wartość będzie się oczywiście zmieniać. Na stronie nie znaleźliśmy informacji o minimalnej wersji systemu Android jaką potrzebujemy, ale biorąc pod uwagę cały rynek, prawdopodobnie będzie to wersja 5 lub 6. To aktualizacja odpowiednio z końca 2014 i 2015 roku więc nie powinniśmy mieć problemów.

Jak pobrać na iOS?

Zdecydowanie łatwiej wygląda cała procedura dla urządzeń marki Apple.

Instalacja PZBuk na iOS

Przekonaj się jak wygląda proces instalacji aplikacji PZBuk na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Włącz na telefonie lub tablecie sklep App Store.

  App Store

 2. 2

  Wpisz PZBuk

  W wyszukiwarce wprowadź hasło „PZBuk Zakłady Bukmacherskie”, by namierzyć apkę.

  Wpisz PZBuk

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  PZBuk aplikacja iOS czeka na pobranie. Wystarczy wcisnąć „Pobierz” co automatycznie zainicjuje instalację programu w urządzeniu przenośnym.

  Pobierz i zainstaluj

Wymagania sprzętowe dla iOS

O ile kwestia dostępności oraz instalacja są dużo łatwiejsze – wymagania sprzętowe są odpowiednio wyższe. Ilość miejsca jaką potrzebujemy to niecałe 385 MB. Dodatkowo iOS w wersji 14.0 lub nowszej to update z września 2020 roku. Na szczęście Apple jest znany z tego, że długo aktualizuje swoje urządzenia.

Jak pobrać dla Windowsa oraz innych platform?

W tej chwili aplikacja PZBuk jest dostępna tylko dla systemów Android oraz iOS. Dla Windowsa lub jakiejkolwiek innej platformy mamy do dyspozycji standardową wersję w formie responsywnej, czyli taką która dostosuje się do rozmiaru naszej przeglądarki. Nie mam tutaj żadnych szczególnych wymagań.

Funkcje aplikacji mobilnej PZBuk

Podstawowa zaleta każdej aplikacji to sprawne działanie na urządzeniach przenośnych takich jak telefon czy tablet. Statystycznie coraz więcej czasu spędzamy użytkując tego typu urządzenia względem tradycyjnego komputera, czy nawet laptopa. Sama apka to jednak zbyt mało przy dzisiejszej konkurencji. Czym próbuje nas przekonać PZBuk w zakresie najważniejszych funkcji?

 • Dostęp do pełnej oferty zarówno przedmeczowej jak i na żywo – nie przegapimy żadnego spotkania
 • Usługa MojeID – możliwość sprawnej weryfikacji tożsamości za pośrednictwem banku, bez zbędnych formalności
 • Szybkie płatności – sporo opcji do wyboru: BLIK, aplikacje bankowe, pośrednicy DotPay i Przelewy24
 • Zakłady Kardio – ciekawa opcja zakładów, w których wskazujemy w jakim czasie padnie bramka 
 • Cash-out – możliwość wcześniejszego zakończenia zakładu dla ograniczenia ryzyka
 • Zakłady wirtualne ze spotkaniami 24/7

Program bonusowy PZBuk

Bonusy u legalnego bukmachera PZbuk

Bonus to kolejny po funkcjach obszar w którym można zjednać sobie sporo zwolenników. Firmy prześcigają się w ofertach – co proponuje PZBuk?

 • Freebet 50 PLN na start. Środki możemy wykorzystać na zakład wielokrotny z minimalnym kursem 2.0. Wygrana jest rozliczona jako gotówka nie wymaga żadnego obrotu
 • Cashback 1000 PLN. Po odbiorze wcześniej wspomnianego freebeta, możemy odebrać kolejny bonus na zakład wielokrotny z minimalnym kursem 1.4 na każde zdarzenie. Jeśli nie trafimy, otrzymamy zwrot od 100-1000 PLN. Zwrot ma formę freebeta, którego nie musimy obracać w przypadku wygranej
 • MEGA KURS. Wybrane zdarzenia dnia oznaczone specjalnym banerem mają zwiększone kursy. Możemy je łączyć z innymi zdarzeniami lub obstawiać pojedynczo
 • Kombo+. Oferta zwiększająca wygrane z zakładów wielokrotnych. Próg początkowy to 3 zdarzenia i wygrana większa o 2%, a końcowy 20 zdarzeń i wygrana zwiększona o 100%

Istnieje też kilka ciekawych koncepcji jak np. Klub VIP ze specjalnymi warunkami dla najbardziej aktywnych graczy. Sklep gracza to kolejna propozycja. Otrzymujemy punkty za różne działania w serwisie, które możemy wymieniać w sklepie na bonusy lub inne niespodzianki.

Sporo promocji ma charakter czasowy, dlatego warto obserwować aktualną ofertę na bieżąco.

Czy są specjalne bonusy za pobranie aplikacji?

Obecnie nie ma dedykowanego bonusu za pobranie apki, ale warto przypomnieć o możliwości obstawiania zakładów Kardio. Są one dostępne tylko z poziomu aplikacji mobilnej, dotyczą zakładów na żywo i polegają na wskazaniu czasu w którym padnie bramka.

Jak zarejestrować konto w aplikacji mobilnej?

Rejestracja u legalnego bukmachera PZBuk

Rejestracja to mało lubiany, ale wymagany obowiązek każdego gracza. Wynika to z przepisów prawa, które dopuszczają do gry osoby pełnoletnie. Na firmy bukmacherskie spada w rezultacie obowiązek weryfikacji tożsamości swoich graczy. Jak zorganizował to PZBuk krok po kroku:

 1. Uruchamiamy aplikację i wybieramy u dołu ekranu „zarejestruj się
 2. W następnym oknie uzupełniamy podstawowe dane i przechodzimy dalej
 3. W dalszej kolejności możemy ekspresowo uzupełnić dane korzystając z usługi MojeID lub wprowadzić ręcznie
 4. Na zakończenie ustawiamy nasze limity lub wybieramy parametry sugerowane przez bukmachera
 5. To wszystko! Możemy się zalogować do serwisu i korzystać z jego możliwości.

W ustawieniach naszego konta będzie możliwość weryfikacji naszego numeru telefonu (otrzymamy wiadomość z kodem) oraz adresu mailowego (otrzymamy wiadomość z linkiem potwierdzającym). Cała rejestracja pomimo kilku etapów trwa kilka minut – szczególnie przy wykorzystaniu usługi mojeID

PZBuk wersja mobilna

Wersja mobilna graficznie i organizacyjnie nie będzie się różnić PZBuk apki. Do naszej dyspozycji będzie ten sam panel i funkcje serwisu. Dodatkowo nie potrzebujemy dodatkowego miejsca w MB ani nie musimy przechodzić przez proces instalacji. Strona mobilna uruchomi się w rozdzielczości dopasowanej do naszego urządzenia dzięki technologii RWD (Responsive Web Design). Dzięki temu rozwiązaniu, niezależnie od tego z jakiego urządzenia korzystamy – strona dostosuje się w odpowiedni sposób.

Aplikacja mobilna vs wersja mobilna

Z drugiej strony programiści nie bez powodu są dzisiaj jedną z najbardziej rozchwytywanych profesji. Środowisko działania aplikacji jest inne i bardziej przyjazne dla urządzeń typu telefon i tablet niż strona mobilna. Pomimo, że wygląd będzie taki sam dla apki i strony mobilnej, my odczujemy to przede wszystkim w szybkości działania oraz mniejszym zużyciu baterii.

Zalety aplikacji

 • Mniejsze zużycie baterii
 • Regularne aktualizacje
 • Szybsze działanie

Wady aplikacji

 • Utrudniona instalacja dla Androida
 • iOS wymaga dużo miejsca w MB

Zalety wersji mobilnej

 • Nie wymaga instalacji
 • Nie wymaga miejsca w MB

Wady wersji mobilnej

 • Większe zużycie baterii
 • Wolniejsza względem apki
Wersja mobilna PZBuk

Czy warto pobrać aplikację PZBuk?

Jeśli korzystamy z serwisu bukmachera na urządzeniach mobilnych to zdecydowanie warto z kilku powodów. Ze strony technologicznej – nasz telefon lub tablet na pewno docenią zalety działania w środowisku aplikacji. Dodatkowo nic nas to nie kosztuje, ponieważ dostęp jest całkowicie bezpłatny, wręcz przeciwnie – mamy poszerzoną ofertę bonusową w postaci zakładów Kardio. Dostępne tylko aplikacji mobilnej. W ostatecznym rozrachunku mamy po prostu szereg zalet, jednocześnie bez większych minusów.

Przy okazji wad możemy wskazać na dużą ilość miejsca w MB dla systemu iOS – w porównaniu do konkurencji nie jest to imponujący wynik. Dodatkowo z przyczyn niezależnych od Polskich Zakładów Bukmacherskich instalacja dla Androida jest bardziej skomplikowana, niż wielu z nas by sobie życzyło. Brak w sklepie Google Play to również potencjalne opinie użytkowników, których nie możemy poznać.

Te argumenty w dzisiejszych czasach nie wydają się jednak dość silne, by przesłonić wskazane wcześniej zalety.

Pzbuk aplikacja - instalujemy, zakładamy konto, sprawdzamy bonusy i funkcje!
3.7
(26)
Oceń aplikację!

FAQ

W ustawieniach telefonu wyrażamy zgodę na instalację z nieznanych źródeł. Ze strony głównej Pzbuk pobieramy plik i przeprowadzamy instalację zgodnie.

W sklepie App Store wyszukujemy „Pzbuk aplikacja mobilna”. Wduszamy „pobierz” i postępujemy zgodnie ze wskazówkami.

Po zalogowaniu wybieramy zdarzenie, które nas interesuje i przechodzimy do zakładki „Kupon”. Ustalamy stawkę i potwierdzamy „Postaw zakład”.

Tak. Na start można odebrać Freebet 50 PLN oraz zwrot za przegrany zakład o wartości od 100-1000 PLN.

Komentarze

0