Najlepsza oferta zakładów
4.9
(39)
Oszacowanie

Aplikacja Superbet - jak i gdzie pobrać na iOS i Android? Sprawdzamy!

Super aplikacja Superbet? Przekonaj się, dlaczego warto pobrać ją na urządzenie mobilne z systemem iOS lub Android!
100% od depozytu do 1500 PLN

Aplikacja Superbet

Smartfon stał się nieodłącznym narzędziem pracy, rozrywki i kontaktu. W aplikacjach mobilnych bukmacherów obstawiane jest więcej kuponów niż na ich oficjalnych stronach. Superbet, które rozpoczęło działalność w Polsce na początku 2020 roku, zdając sobie sprawę ze statystyk, niemal natychmiastowo uruchomiło własną aplikację. Możliwa do instalacji i użytkowania na telefonach Android i iOS. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, daje graczom możliwość typowania wyników w każdym dowolnym miejscu, o każdej porze dnia. Wymaga jedynie połączenia z internetem i odrobiny chęci do sięgnięcia po świetną rozrywkę. 

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Superbet

Jak pobrać aplikację Superbet?

Pobieranie aplikacji Superbet nie powinno nikomu sprawić trudności. Ten proces różni się jednak w zależności od wykorzystywanego przez nas urządzenia. Inaczej przebiega na telefonach obsługiwanych przez systemy operacyjne Android i iOS. Instalacji dokonamy jednak na każdym urządzeniu mobilnym. Na tabletach, smartfonach i innych urządzeniach spełniających minimalne wymagania aplikacji.

Dużą jej zaletą jest możliwość instalacji na dość starych systemach. Nie mamy więc obowiązku posiadania najnowszego telefonu, aby móc z niej korzystać. Bukmacherowi Superbet zależy przecież, by dostęp do aplikacji mobilnej był jak największy. Powodem może być choćby statystyczna informacja, wedle której, ilość zawieranych kuponów przez aplikacje mobilne bukmacherów jest zdecydowanie większa, niż wyników wydarzeń sportowych typowanych za pośrednictwem ich domowych stron w sieci.

Jak pobrać tę aplikację na telefony z systemem Android?

Przed przystąpieniem do pobierania Superbet apk na Androidy, konieczne jest wejście w systemowe ustawienia telefonu. W zakładkach „Ustawienia”„Bezpieczeństwo” zezwalamy na instalację oprogramowania z nieznanych źródeł. Ta konieczność jest spowodowana polityką giganta, która uniemożliwia bukmacherskim aplikacjom na zaistnienie w sklepie Google Play. Jest to powód, dla którego aplikację możemy ściągnąć wyłącznie z oficjalnej strony bukmachera.

Instalacja Superbet na Androidzie

Sprawdź jak przebiega proces instalacji aplikacji Superbet na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 2 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Przejdź na stronę superbet.pl na swoim urządzeniu.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  W zakładce aplikacji wciśnij przycisk „Pobierz na Androida”

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Pobierz

  Pobierz apkę Superbet klikając „Pobierz teraz”.

  Pobierz

 4. 4

  Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację aplikacji poprzez wciśnięcie „Zainstaluj”

  Zgoda instalacji

 5. 5

  Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 6. 6

  Udostępnianie danych analitycznych

  Wybierz czy chcesz udostępniać dane analityczne Superbetowi. Nie jest to wymagane.

  Udostępnianie danych analitycznych

 7. 7

  Korzystaj do woli!

  Teraz możesz zalogować się na swoje konto lub utworzyć nowe!

  Korzystaj do woli!

Wymagania

Aplikacja na systemy Android wymaga posiadania takowego oprogramowania w wersji minimum 5.0. Takie systemy wchodziły na rynek niemal dekadę temu. Jest to powód, dla którego zdecydowana większość posiadaczy smartfonów czy tabletów może zainstalować to oprogramowanie bez żadnego problemu. Wielkość aplikacji na telefony Android wynosi 65,4 Mb.

Jak pobrać aplikację na telefony z systemem iOS?

Bukmacherską aplikację na telefony firmy Apple znajdziemy w AppStore. Jej pobranie nie powinno stanowić dla nikogo trudności.

Instalacja Superbet na iOS

Zerknij na proces instalacji aplikacji Superbet na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Otwieramy nasz sklep z aplikacjami, czyli App Store.

  App Store

 2. 2

  Wpisz Superbet

  Wyszukujemy w wyszukiwarce frazę „Superbet”

  Wpisz Superbet

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Klikamy niebieski przycisk ,,pobierz’’ obok naszej aplikacji i oczekujemy na pobranie i automatyczną instalację.

  Pobierz i zainstaluj

Wymagania

iOS 12 jest nieco nowszym wynalazkiem. Posiadacze iPhone i iPod touch pragnący skorzystać z Superbet aplikacji mobilnej powinni posiadać urządzenia mobilne z tym lub nowszym systemem. iPhone 12 został zaprezentowany klientów w październiku 2020 roku. Taki lub bardziej nowoczesny wystarcza, aby móc typować wyniki wydarzeń sportowych z aplikacją od bukmachera Superbet. Koniecznością jest także posiadanie karty, na którą można zapisać 142,1 Mb. Jest to rozmiar plików ściąganej z AppStore aplikacji bukmachera.

Jak pobrać aplikację na Windows lub na innych platformach?

Pobrać aplikację mobilną Superbet na Windows

Pobieranie za pośrednictwem systemu Windows czy na innych, przykładowo linuksowych platformach, wymaga wejścia na oficjalną stronę buka i ściągnięcia aplikacji bezpośrednio z przypisanej jej witryny. Na systemach MacOS dokonamy pobierania przy wykorzystaniu sklepu AppStore.

Wymagania

Takiego pobierania dokonujemy na dowolnym komputerze podłączonym do sieci internetowej, wyposażonym w przeglądarkę internetową umożliwiającą pobieranie plików na dysk urządzenia. Pobieranie na systemy Mac wymaga posiadania systemu operacyjnego macOS 11 i urządzania Mac z Apple M1 chip.

Najlepsze funkcjonalności aplikacji Superbet

Na szczególną uwagę wśród funkcjonalności aplikacji Superbet zasługuje system błyskawicznych powiadomień. Dzięki nim nie przegapimy żadnego interesującego nas wydarzenia i otrzymamy pełną informację na temat typowanych przez nas wyników. Ponadto powiadomienia dostosujemy do własnych potrzeb i tym sposobem będziemy informowani wyłącznie o wydarzeniach sportowych, które nas ciekawią.

W aplikacji wszystko, co lubimy, mamy wciąż pod rękę. Korzystamy także z pełni przysługujących nam bonusów i dodatkowego bonusu do aplikacji mobilnej. Wcześniej dokonamy pełnej rejestracji i weryfikacji konta. W niej czekają na nas błyskawiczne przelewy, dzięki którym dokonamy depozytu czy wypłacimy fundusze. Aplikację przystosujemy tak, by w pierwszej kolejności pokazywała nam to, na czym nam najbardziej zależy.

Z jej wykorzystaniem wytypujemy wszelkie dostępne na witrynie buka wyniki wydarzeń i skorzystamy z opcji obstawiania społecznościowego. Wraz z nią uzyskamy stały dostęp do społeczności, do statystyk i wydarzeń LIVE. O każdej porze dnia, zawsze wtedy, gdy rozgrywane będą zawody w naszych ulubionych kategoriach. Ponadto w pełni wykorzystamy funkcję cashout, która pozwoli nam na zamknięcie kuponu w dowolnym momencie.

Co najważniejsze, nie będziemy zmuszeni do typowania wyników wyłącznie z miejsca zamieszkania z dostępem do komputera stacjonarnego. Postawimy kupony podczas podróży do pracy, stojąc w korku, w pracy, oczywiście tylko na przysługującej nam przerwie. W kawiarni czy na spacerze, w autobusie i tramwaju, a także odwiedzając znajomych, by wspólnie obejrzeć meczyk lub inne sportowe zawody. W każdym dniu tygodnia z dostępem do aplikacji wszędzie tam, gdzie zabierzemy telefon, tablet czy każde inne urządzenie mobilne podłączone do sieci internetowej.

Bonusy Superbet

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Superbet

Superbet przygotował solidną porcję bonusów dla nowych i stałych klientów. Na szczególną uwagę zasługuje promocja powitalna dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Wraz z nią można zgarnąć nawet 200 zł – 100% bonusu od pierwszej wpłaty i aż do 1300 zł w cashbacku wypłacanego od przegranych kuponów. Wraz z bonusem dla aplikacji mobilnej równy 20 zł zyskać można do 1520 zł na start.

To jednak nie wszystkie atrakcje czekające na graczy. Superbet przygotował solidną dawkę promocji. Na każdy dzień tygodnia, na rozmaite kategorie sportowe. Super boosty podwyższające ewentualne wygrane, grę bez podatku, nagrody specjalne, cashout i wiele więcej.

Czy są jakieś bonusy dla aplikacji Superbet?

Tak, wraz z pobraniem i instalacją aplikacji mobilnej możemy otrzymać 20 zł w prezencie od bukmachera. Tym freebetem zagramy tak, jak nam się podoba. Postawimy wyniki spotkań piłkarskich lub dowolnego innego wydarzenia.

Jak się zarejestrować w aplikacji Superbet?

Rejestracja w aplikacji mobilnej Superbet

Rejestracja w Superbet apk wygląda podobnie do tej wykonywanej z każdego innego urządzenia. W pierwszej kolejności wchodzimy w button logowania i na dole ekrany button „zarejestruj się”. Tym sposobem przechodzimy do formularza.

 1. Krok 1: Wpisujemy nazwę użytkownika, e-mail i bezpieczne hasło.
 2. Krok 2: Podajemy prawdziwe dane. Imię i nazwisko, narodowość, kraj zamieszkania oraz własny numer PESEL.
 3. Krok 3: Zaznaczamy wszelkie zgody i zapoznajemy się z regulaminem.
 4. Krok 4: Klikając przycisk „Dalej” zatwierdzamy dane i konto jest już gotowe.

Tak rejestrujemy konto tymczasowe, które ma jednak swoje ograniczenia. W późniejszym terminie koniecznie weryfikujemy dane konta z wykorzystaniem zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości. Weryfikacja jest konieczna, szczególnie gdy pragniemy grać o wyższe stawki lub wypłacić pieniądze z konta gracza.

Wersja mobilna strony Superbet

Strona mobilna witryny bukmachera Superbet pozwala na jej użytkowanie w swobodny sposób. Niczym nie różni się od oficjalnej wersji strony buka. Wraz z jej wykorzystaniem przeglądamy i typujemy wyniki w wersji witryny przystosowanej do użytkowania w mniejszych rozdzielczościach. Dzięki niej posiadamy do swojej dyspozycji pełnię funkcjonalności witryny buka, korzystamy z bonusów, wpłacamy i wypłacamy pieniądze, obstawiamy wydarzenia wedle własnego uznania. 

Aplikacja mobilna kontra wersja mobilna strony

Apka mobilna ma zdecydowanie więcej intuicyjnych funkcji i wiele zalet. Porównując ją do wersji mobilnej witryny, nie tak doskonale przystosowanej do typowania wyników z wykorzystaniem smartfona, dochodzimy do wniosku, że jest zdecydowanie bardziej poręczna. Dowodem na to może być poniższa tabela, w której porównujemy obie te wersje.

SuperbetWersja mobilnaAplikacja mobilna
Dodatkowy bonusX
Najważniejsze rzeczy pod rękąX
Ulubione kategorie sportowe pod rękąX
Dodatkowe funkcjonalnościX
Intuicyjność rozwiązaniaX
Możliwość przystosowania do własnych upodobańX
Obstawianie społecznościoweX
Błyskawiczne powiadomieniaX
Możliwość rejestracji i korzystania z bonusów
Płatności
Podgląd wydarzeń LIVE
Dostęp do statystyk
Pobierz aplikację mobilną Superbet!
Wersja mobilna legalnego bukmachera Superbet

Podsumowanie: czy powinienem sięgnąć po aplikację mobilną?

Jeżeli jesteś prawdziwym pasjonatem sportu i pragniesz mieć możliwość typowania wyników sportowych zawsze na wyciągnięcie ręki, to aplikacja jest zdecydowanie dla Ciebie. Jej użycie pomaga nie tylko stawiać kupony w kilka chwil, ale daje także inne duże możliwości.

Apka ma zdecydowanie więcej zalet od wersji mobilnej i można z niej korzystać w dowolnej chwili w dowolnym miejscu. Nie trzeba być przykutym do laptopa czy komputera stacjonarnego. Wystarczy urządzenie mobilne i dostęp do sieci. Dzięki jej powiadomieniom stale jesteś na bieżąco. Możesz także korzystać z pełni ofert promocyjnych przygotowanych przez Superbet i całej oferty tego buka bez żadnych ograniczeń.

Aplikacja Superbet - jak i gdzie pobrać na iOS i Android? Sprawdzamy!
4.9
(39)
Oceń aplikację!

FAQ

Aplikacje na urządzenia z systemem Android pobieramy z oficjalnej strony bukmachera.

Znajdziemy ją w AppStore. Dostaniemy się tam bezpośrednio lub ze strony aplikacji Superbet.

Wybierz sekcję LIVE lub sport u dołu ekranu. Znajdź zdarzenie i kliknij typ, który obstawiasz. Na dole ekranu znajdziesz swój nowy kupon. Podaj kwotę, za jaką grasz i potwierdź zlecenie.

Tak. Dla nowych klientów ma bonus powitalny do wysokości 1500 zł, a dla nowych użytkowników aplikacji dodatkowe 20 zł freebetu.

Komentarze

0