Najlepsza gra bez podatku
3.9
(44)
Oszacowanie

Totalbet aplikacja - wersja mobilna czy apka? Przekonaj się sam!

Aplikacja Totalbet to rewelacyjna alternatywa dla typowania przez stronę www. Sprawdź, jakie zalety posiada mobilna apka bukmachera!
100% od depozytu do 5000 PLN

Aplikacja Totalbet

Aplikacje firm bukmacherskich to krok w kierunku użytkowników urządzeń mobilnych. Ich zadanie to optymalizacja działania na telefonach i tabletach. Sprawdzamy, czy firma Totalbet stanęła na wysokości zdania i czy warto pobrać apkę!

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Totalbet

Jak pobrać aplikację Totalbet?

Aplikacje firm bukmacherskich mogą być dostępne w różnych miejscach w zależności od systemu operacyjnego naszego urządzenia.

Dla Androida nie znajdziemy apki od żadnego bukmachera w sklepie Google. Wynika to z polityki Google Play. W celu pobrania będziemy musieli odwiedzić stronę producenta. Dodatkowo przed pobraniem konieczna będzie zmiana ustawień naszego aparatu.

Pobrać aplikację mobilną Totalbet

Polityka Apple jest mniej restrykcyjna – aplikacje w App Store są mile widziane i niektóre firmy z tego korzystają. W przypadku Totalbet nie musimy się zastanawiać. Niezależnie od tego jakim systemem dysponujemy – odwiedzimy stronę producenta.

Jak pobrać dla systemu Android?

O krótka instrukcja dla funkcji Totalbet aplikacja „android download”.

Instalacja Totalbet na Androidzie

Zobacz jak dokładnie przebiega proces instalacji aplikacji Totalbet na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Wchodzimy na stronę bukmachera Totalbet.pl

  Strona bukmachera

 2. 2

  Menu

  Rozwiń Menu po prawej stronie i wybierz zakładkę Aplikacja Mobilna

  Menu

 3. 3

  Pobierz

  Klikamy ikonkę androidowej aplikacji z napisem „Pobierz aplikację na Android”

  Pobierz

 4. 4

  Zgoda instalacji

  Zezwól na instalację pobranego pliku na swoim urządzeniu.

  Zgoda instalacji

 5. 5

  Korzystaj do woli!

  Aplikacja jest gotowa do użytkowania i możesz zalogować się na swoje konto lub utworzyć nowe!

  Korzystaj do woli!

Wymagania sprzętowe dla Androida

Referencyjna wersja aplikacji, którą testujemy to 2.0.0. Totalbet nie podaje minimalnych wymagań dla samego systemu, ale analizując rynek można spokojnie przyjąć że urządzenia z aktualizacją 6 lub nowszą nie będą miały problemu. W praktyce oznacza to, że nie potrzebujemy najnowszego aparatu – kilkuletnie telefony i tablety też sobie poradzą. Ilość potrzebnego miejsca to ok. 120 MB.

Czy można pobrać dla systemu iOS?

Biorąc pod uwagę, że aplikacji nie ma w sklepie Apple początkowe kroki będą podobne jak wcześniej. W dalszej części jednak są istotne zmiany.

Wymagania sprzętowe dla iOS

Na stronie Totalbet, podobnie jak w poprzednim przypadku, nie znajdziemy minimalnych wymagań sprzętowych dla systemu iOS. Można jednak z dużą dozą spokoju przyjąć, że jeśli działa nam strona mobilna – to aplikacja, która jest jej zoptymalizowanym udostępnieniem również zadziała. Pomaga polityka firmy Apple, która jest znana z tego, że aktualizacja na lata to standard.

Jak pobrać dla systemu Windows lub innych platform?

Dla systemu Windows oraz pozostałych platform całość jest równie prosta. Na stronie głównej w prawym górnym rogu klikamy przycisk „mobile”.

Zostajemy przeniesieni do znanego nam już na tym etapie okna wyboru. Klikamy „wersja mobilna”

Niezależnie jakie mamy systemy operacyjne trafiamy do mobilnej wersji strony. Jest taka sama jak na omawiane wcześniej systemy Android oraz iOS.

Funkcje aplikacji Totalbet

Wiemy już jak pobrać aplikację na nasze urządzenie, ale najważniejsze pytanie brzmi – czy warto?
Główne założenie aplikacji mobilnych to wygoda użytkowania niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Sama wygoda to jednak nie wszystko.

W pierwszej kolejności życzylibyśmy sobie, żeby w apce mieć taką samą ofertę, jak w standardowej wersji przeglądarkowej. Totalbet aplikacja wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom. Mamy dostęp do pełnej oferty – nie przegapimy żadnych zakładów.

Płatności to kolejny ważny filar. W tej kwestii Totalbet również staje na wysokości zdania. Dostępne w wersji WWW szybkie przelewy, BLIK, karty bankowe oraz aplikacje bankowe są dostępne. Pośredniczą PayU oraz dotpay, znani jako czołowi pośrednicy płatności internetowych. Transakcje są natychmiastowe i wolne od jakichkolwiek prowizji. Wszystko to dostępne w ramach użytkowania aplikacji.

Funkcje Totalbet - transmicje TV

Powiadomienia push. Ciekawa opcja dla osób, które czekają na wynik jakiegoś zdarzenia. Zamiast uruchamiać co chwilę aplikację i sprawdzać – możemy tak zmodyfikować powiadomienia w aplikacji, żebyśmy byli automatycznie informowani o ważnych dla nas zdarzeniach. Oszczędność czasu dla nas i energii dla baterii naszego urządzenia.

Transmisje TV. Coraz więcej bukmacherów inwestuje w transmisje wydarzeń sportowych na żywo, nie mniej nadal jest to dość ekskluzywna usługa. Do oglądania będą potrzebne środki na koncie, ale to raczej standardowy wymóg.

Match Tracker. Jeśli nie interesuje nas sam wynik końcowy, ale przebieg zdarzenia – to jest opcja godna uwagi. Mamy do dyspozycji usługę graficznego przedstawienia wydarzeń boiskowych. To nie to samo co transmisja live, nie mniej grono zwolenników tego rozwiązania stale się powiększa.

Statystyki. Większość z nas, decydując się na zakład sprawdza w jakimś stopniu statystyki. Mamy swoje wyobrażenia i przekonania, ale często szukamy potwierdzenia w twardych danych. Totalbet również o tym pomyślał i chcąc zatrzymać nas w aplikacji, udostępnia staty do naszej dyspozycji.

Programy bonusowy Totalbet

Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać. Ponad 15 aktywnych promocji to całkiem niezły wynik. Jeśli lubimy z nich korzystać – warto uruchomić wspomnianą opcję powiadomień i być cały czas na bieżąco. Niektóre promki się kończą, ale wchodzą nowe.

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Totalbet

Zaczynając od promocji dla nowych Graczy, warto sprawdzić aktualny kod do wykorzystania w trakcie rejestracji. Będzie dostępny na oficjalnej stronie, w zakładce „Promocje”.

Nowi gracze mają do dyspozycji 3 udogodnienia. 

 • Zakład bez ryzyka – do 200 PLN. Dostępne na dowolne zdarzenie z kursem max 1.35
 • Freebety 20 PLN oraz 4×5 PLN. 20 PLN dostajemy za rejestrację konta stałego. 5 PLN za zgody marketingowe. 5 PLN za pierwszy depozyt. 5 PLN za pierwszy zakład z głównego salda i ostatnie 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne
 • Bonus za pierwszą wpłatę do 5000 PLN. Pod warunkiem 1-krotnego obrotu
 • Gra bez podatku to flagowa propozycja od Totalbet. Dostępne 24/7 – warunek to minimum 3 zdarzenia z kursem co najmniej 1.20
 • Freebet urodzinowy – 10 PLN dla jubilata na zdarzenie o minimalnym kursie 2.0 to symboliczny i ciekawy pomysł

Oferta jest szeroka, warto sprawdzić boosty (zwiększenie) kursów, okazjonalne darmowe zakłady bukmacherskie na mecze drużyn sponsorowanych. Przykładowo, kibicie eskraklasowej Warty Poznań mogą liczyć na regularne promki na mecze ich drużyny.

Jak zarejestrować konto w aplikacji?

Rejestracja w aplikacji mobilnej Totalbet

Rejestracja trwa dosłownie minutę i jest niezwykle prosta. Krok po kroku:

 1. Uruchamiamy aplikację i wybieramy „zarejestruj się”;
 2. Uzupełniamy wymagane dane. Co ciekawe – Totalbet sam podpowiada nam kod dla nowych graczy o którym wspominaliśmy wcześniej;
 3. W pierwszym kroku podawaliśmy dane do logowania, w drugim podajemy podstawowe dane osobowe;
 4. Nasze konto zostało założone! Możemy przejść do logowania.

Wersja mobilna Totalbet

Wersja mobilna uruchomi się automatycznie na naszych telefonach i tabletach, po wejściu na stronę bukmachera. Takie rozwiązanie jest praktycznie niezbędne dla komfortowej obsługi ze strony użytkownika. Wyświetlacze na telefonach przenośnych potrzebują innego formatu. Wersja prosto ze strony WWW byłaby bardzo ciężka w obsłudze. Zmieniają się czcionki oraz interfejs. Wersję mobilną można uruchomić również na komputerach stacjonarnych, jeśli bardziej nam odpowiada.

Aplikacja vs wersja mobilna

Totalbet zorganizował wygląd i funkcjonalność aplikacji w takim sam sposób, jak strony w wersji mobilnej.  Oznacza to, że z czysto wizualnego punktu widzenia nie zauważymy różnicy. Musimy jednak pamiętać, że jest prosty powód dla którego firmy inwestują środki w tworzenie aplikacji. Poprawa szybkości działania oraz zużycia baterii to główne obszary, nad którymi pracują programiści. Strona mobilna niezależnie od tego jak dobrze będzie przygotowana, nigdy nie dorówna swoimi możliwościami aplikacja. Apka to naturalne środowisko dla optymalnego funkcjonowania urządzeń przenośnych.

Zalety aplikacji i wersji mobilnej:

 • Oferta kompletna
 • Przystosowane wyświetlanie
 • Płatności
 • Powiadomienia
 • Transmisje live
 • Match Tracker
 • Statystyki

Wady aplikacji:

 • Brak w sklepie Apple dla systemu iOS (brak w Google dla Androida niezależny od bukmachera)

Wady wersji mobilnej:

 • Większe zużycie baterii
 • Mniej płynne działanie
Wersja mobilna legalnego bukmachera Totalbet

Czy warto pobrać aplikację?

Po całej lekturze jesteśmy przekonani, że tak. Już sam argument optymalnego działania powinien być wystarczający. Dodatkowo Totalbet dopilnował, żeby wszystkie najważniejsze funkcje ze strony WWW były dostępne. Wspomniana wcześniej oferta bez ograniczeń, płatności, match tracker, transmisje live lub statystyki. Po prostu trudno znaleźć jakikolwiek argument przeciw.

Patrząc na konkurencję, aplikacja Totalbet nie ma powodów do kompleksów. Jedyne usprawnienie jakie przychodzi nam do głowy to dodanie do App Store dla użytkowników iOS. Proces pobrania nie jest szczególnie wymagający, ale może być jeszcze łatwiejszy. Dodatkowo Sklep Apple to dobre miejsce na opinie użytkowników – w obecnym układzie są one rozproszone.

Totalbet aplikacja - wersja mobilna czy apka? Przekonaj się sam!
3.9
(44)
Oceń aplikację!

FAQ

Wchodzimy na oficjalną stronę – menu – aplikacja mobilna – pobierz na urządzenie Android. W razie konieczności wyrażamy zgodę na pobranie z nieznanego źródła.

Wchodzimy na oficjalną stronę – menu – aplikacja mobilna – pobierz na urządzenie Apple. Wykonujemy wskazówki ze strony.

Wyszukujemy interesujące nas zdarzenie, ustalamy stawkę i potwierdzamy przyciskiem „Postaw”.

Tak. Do dyspozycji jest zakład bez ryzyka do 200 PLN, Freebety o łącznej wartości 40 PLN oraz bonus za pierwszą wpłatę do 5000 PLN.

Komentarze

0