Atrakcyjna oferta zakładów
3.4
(56)
Oszacowanie

Totolotek aplikacja na iOS i Android! Zainstaluj i załóż konto razem z nami!

Zakłady bukmacherskie w telefonie i na tablecie? Aplikacja Totolotek pozwala typować mecze mobilnie. Zobacz, jak działa!
100% od depozytu do 500 PLN

Aplikacja Totolotek

Bukmacher cieszy się niezłą popularnością w naszym kraju. Z tego względu gracze zawierający u niego zakłady mogą liczyć nie tylko na atrakcyjny bonus powitalny 500 PLN, ale też aplikację mobilną. Korzystanie ze strony internetowej lub jej wersji mobilnej nie jest konieczne, aby uzyskać dostęp do pełnej oferty tego buka. Z tego tekstu dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć o apce Totolotek.

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Totolotek

Totolotek aplikacja – pobierz i zainstaluj na system Android

Ogólnie rzecz ujmując, Android cieszy sie największą popularnością spośród systemów operacyjnych na urządzenia mobilne w Polsce. To właśnie z tego względu bukmacherzy wypuszczają na nasz rynek najpierw apki mobilne na ten system. Zdajemy sobie sprawę, że w związku z tym najbardziej interesuje Was instalacja Totolotek app na Androidzie. W tym celu będzie trzeba najpierw zaznaczyć opcję „pobierania z nieznanych źródeł”, która jest konieczna ze względu na fakt, że apki bukmacherskie nie mogą zostać zamieszczane w Google Play Store. Nie jest to jednak nic trudnego, a opis krok po kroku całego procesu pobierania i instalowania znajdziecie poniżej.

Instalacja Totolotka na Androidzie

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji Totolotek na telefonach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Na tablecie lub telefonie otwórz stronę internetową bukmachera.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Aplikacja

  Wciśnij logo Totolotka na środku, a następnie przewijaj banery na górze aż do tego z aplikacją mobilną.

  Aplikacja

 3. 3

  Pobierz

  Przewiń niżej i wybierz opcję „Android”, która pojawi się na ekranie, a nastąpi pobieranie Totolotek apk.

  Pobierz

 4. 4

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik.

  Uruchom

 5. 5

  Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację aplikacji na swoim urządzeniu.

  Zgoda instalacji

 6. 6

  Instalacja zakończona

  Urządzenie poinformuje Cię o zakończeniu instalacji aplikacji Totolotek.

  Instalacja zakończona

 7. 7

  Korzystaj do woli!

  Aplikacja jest gotowa i możesz zacząć korzystać z oferty i udogodnień bukmachera!

  Korzystaj do woli!

Z pewnością znajdą się osoby, które dość sceptycznie podejdą do pomysłu pobierania plików z nieznanych źródeł na swoje urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. To w końcu uzasadniona reakcja – nikt nie chce zainfekować swojego sprzętu niepotrzebnymi wirusami. W przypadku apek bukmacherskich nie musicie się jednak o nic obawiać, są one w pełni bezpieczne. Pamiętajcie tylko, aby pobrać plik instalacyjny ze strony bukmachera.

Wymagania

Aplikacja tego bukmachera waży zaledwie 50 MB i wymaga systemu Android w wersji 8.0 lub nowszej. To oznacza, że uruchomicie ją na dowolnym dostępnym obecnie urządzeniu z tym systemem operacyjnym.

Totolotek bukmacher  – aplikacja na system iOS

Bukmacher nie zapomniał o swoich graczach korzystających z urządzeń mobilnych od Apple, przez co również oni mogą korzystać z apki. Co ciekawe, instalacja na systemy iOS przebiega nieco łatwiej niż w przypadku Androida, gdyż nie musimy zaznaczać opcji „pobierania z nieznanych źródeł”. Wynika to z faktu, że aplikacje bukmacherskie mogą być zamieszczane w App Store bez żadnego problemu. Jeśli jesteś zainteresowany apką Totolotek mobile na iOS, poniżej znajdziesz wyjaśnienie krok po kroku, jak ją pobrać i zainstalować.

Instalacja Totolotka na iOS

Zerknij na proces instalacji aplikacji Totolotek na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Włącz na swoim iPhonie lub iPadzie sklep App Store.

  App Store

 2. 2

  Wpisz Totolotek

  W wyszukiwarce wprowadź nazwę bukmachera, by znaleźć Totolotek app.

  Wpisz Totolotek

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Kliknij „Pobierz”, a reszta procesu odbywa się już automatycznie i po chwili instalacja kończy się sukcesem.

  Pobierz i zainstaluj

Wymagania

W przypadku iOS również mamy do czynienia z bardzo niewielkimi wymaganiami. Jedyne, o co musi zadbać użytkownik, to 50 MB wolnego miejsca oraz aktualizacja iOS w wersji 10.3 lub nowszej.

Czy aplikacja Totolotek jest dostępna na Windows Phone i Harmony?

Nie, na ten moment nie działa na tych systemach operacyjnych. Użytkownicy mogą korzystać jedynie ze strony internetowej bukmachera w wersji mobilnej.

Totolotek aplikacja mobilna – główne cechy

Na początek przyjrzyjmy się zaletom. Programiści tworzący tę apkę z pewnością przyłożyli się do jej wyglądu. Od strony estetycznej jest tutaj dobrze i nie można się niczego przyczepić. Interfejs także prezentuje się odpowiednio, przez co nie będziecie mieli większego problemu z zapoznaniem się z poszczególnymi funkcjami. Gracze mogą też korzystać z pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live.

Teraz przejdźmy do wad. Apka miewa problemy z płynnością, a także responsywnością. To oznacza, że korzystanie z niej nie zawsze jest komfortowe, a w przypadku funkcji dochodzi do zacięć. W skrajnych przypadkach może doprowadzać do sytuacji, w której będzie trzeba nawet całkowicie zresetować apkę, aby przywrócić ją do normalnego stanu. Do tego nie można skorzystać już z bonusu za pobranie i zainstalowanie programu (oferta była aktualna do 12.07.2021).

Aplikacja Totolotek – program bonusowy

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Totolotek

Bukmacher przygotował kilka ciekawych promocji dla swoich użytkowników. Najważniejszy z nich jest bonus powitalny, który opiewa na 500 PLN. Aby z niego skorzystać, wystarczy założyć konto, a następnie wpłacić minimum 20 PLN korzystając z dogodnej metody płatności. To sprawi, że w saldzie gracza pojawi się bonus 100% do 500 PLN. Konieczny będzie tutaj też obrót, aby móc wypłacić środki. W tym celu kwotę depozytu i bonusu trzeba obrócić trzy razy. Do obrotu zaliczają się kupony zawierające co najmniej 3 zdarzenia z kursem minimalnym na jedno zdarzenie wynoszącym 1.35.

Na tym nie kończą się promocje na zakłady bukmacherskie w Totolotku. Oferta kompletna tego bukmachera uwzględnia jeszcze parę interesujących możliwości, a są to: Bonus King Size (do 66% bonusu do wygranej), Cashout (wypłata wygranej wcześniej) czy Program Betclub (zbieraj punkty i wymieniaj je na środki do gry).

Totolotek aplikacja Android – jak się zarejestrować?

Rejestracja w aplikacji mobilnej Totolotek

Proces rejestracji u tego buka przebiega w łatwy sposób, przez co nie powinniście mieć z tym problemu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji założyć konta w Totolotku, poniżej krok po kroku przedstawiamy jak zrobić to w aplikacji mobilnej:

 1. Po wejściu w apkę, naciśnij ikonę menu rozwijanego w lewym górnym rogu, a następnie przycisk „zarejestruj się”. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, który składa się z jednej strony. W pierwszej jego części trzeba podać takie informacje, jak kraj, data urodzenia, e-mail, hasło i płeć. Dodatkowo, konieczne będzie zaznaczenie pola przy „mam ukończone 18 lat, akceptuję politykę prywatności, politykę bezpieczeństwa oraz regulamin.”
 2. Z kolei nieco niżej Totolotek wymaga już podania nieco bardziej szczegółowych danych, które to są niezbędne w celu założenia konta u bukmachera online. Buk prosi o takie informacje, jak nazwisko, ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość, narodowość, numer telefonu i PESEL. Bardzo ważne to zaznaczyć opcję „TAK, chcę bonus powitalny” przy zakładce „Bonus”, aby móc uzyskać dostęp do promocji na start 100% do 500 PLN. Do tego dochodzą jeszcze dwa pola przy zgodach (PEP i przesyłanie oferty marketingowej), jednakże ich zaznaczenie nie jest konieczne. Na koniec wystarczy nacisnąć przycisk „ukończenie rejestracji”, aby móc przejść do stawiania zakładów w swoim nowo utworzonym koncie.

Wersja mobilna czy Totolotek aplikacja na telefon?

Zarówno strona mobilna, jak i apka oferują całkowitą ofertę na zakłady przedmeczowe i live, a także ofertę promocyjną. Jak można zauważyć od razu po wejściu na stronę mobilną tego bukmachera, została ona w udany sposób przeniesiona w środowisko urządzeń mobilnych. Ma przyjazny interfejs, a poszczególne funkcje są rozmieszczone w sposób, do którego można się łatwo przyzwyczaić. Estetyka też jest przyjemna dla oka, co stanowi niewątpliwy plus.

Z kolei główną zaletą aplikacji mobilnej jest to, że można z niej korzystać poprzez zaledwie jedno kliknięcie z poziomu pulpitu swojego tabletu lub smartfona. Nie jest to co prawda jedna z najlepszych apek bukmacherskich dostępnych na rynku, ale aplikacja Totolotek radzi sobie nieźle. Listę najlepszych apek znajdziecie tutaj: Najlepsze Aplikacje Bukmacherskie. Na ten moment nie zalecalibyśmy jednak przerzucania się na nią, jeśli nie jesteście miłośnikami takich programów, ponieważ nie macie nic dodatkowego do zyskania (bonus za pobranie obowiązywał do 12.07.2021). Do tego płynność i responsywność wersji mobilnej strony internetowej jest na ten moment nieco lepsza.

Wersja mobilna legalnego bukmachera Totolotek

Podsumowanie – czy warto pobrać apkę Totolotek?

Ogólnie rzecz ujmując, program napisany przez programistów tego bukmachera nie wyróżnia się w żaden sposób na tle pozostałych aplikacji dostępnych obecnie na rynku. Jest ona w najlepszym wypadku niezła, ale okazjonalne problemy ze sprawnością i rejestrowaniem czynności wykonywanych przez użytkownika mogą zniechęcić niektóre osoby.

Napotkacie tutaj zacięcia, niezawieranie kuponów czy nawet niedodawanie wybranych zdarzeń do kuponów. Zdarza się to sporadycznie, ale może znacząco wpływać na komfort użytkowania w zależności od gracza. Do tego bonus za pobranie i zainstalowanie już nie zobowiązuje, co też trzeba odnotować jako mały minus. Jeśli jednak jesteście osobami, które cenią sobie korzystanie z apek ze względu na możliwość włączenia ich jednym kliknięciem, zalecamy spróbowanie programu Totolotka.

Totolotek aplikacja na iOS i Android! Zainstaluj i załóż konto razem z nami!
3.4
(56)
Oceń aplikację!

FAQ

Najpierw zaznacz opcję „pobierania z nieznanych źródeł” w ustawieniach, a następnie pobierz i zainstaluj apkę ze strony bukmachera.

Użytkownicy urządzeń mobilnych od Apple mogą w standardowy sposób pobrać apkę z App Store: ‎Aplikacja Totolotek w App Store (apple.com).

Najpierw wybierz interesującą cię kategorię, a następnie naciśnij konkretne zdarzenie. Wówczas pojawi się kupon, na którym wybierzesz stawkę i zawrzesz zakład.

Tak, nowi użytkownicy mogą skorzystać z promocji 100% od pierwszego depozytu do 500 PLN.

Komentarze

0