Najwyższy bonus powitalny
3.8
(26)
Oszacowanie

BetX aplikacja - instalacja, bonusy i najistotniejsze cechy!

Doczekaliśmy się - aplikacja BetX nareszcie jest dostępna na urządzenia mobilne. Przekonaj się, czy warto ją pobrać!
100% od depozytu do 7777 PLN

BetX aplikacja

Przygotowana przez bukmachera BetX aplikacja to jedno z najnowszych rozwiązań tego typu na rodzimym rynku. Jeżeli planujesz dołączyć do klientów tego operatora, przygotuj się na możliwość zgarnięcia nawet 1525 PLN w ramach bonusu powitalnego. Co ważne, możesz skorzystać z tej promocji nie tylko na stronie internetowej buka, ale też w jego aplikacji mobilnej. Chcesz dowiedzieć się więcej? W poniższym tekście znajdziesz informacje na temat tego, jak pobrać i zainstalować apkę na Androida i iOS. Do tego przedstawiamy, jakie oferuje funkcje, a także z jakich innych bonusów możecie w niej skorzystać.

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Betx

Legalny polski bukmacher BetX

Stworzona przez deweloperów bukmachera BetX aplikacja mobilna jest co prawda głównym tematem poniższej recenzji, jednakże my zaczniemy od rzucenia światła na działalność samego bukmachera. Nie każdy może bowiem kojarzyć tę markę z rodzimego podwórka zakładów wzajemnych. Działa ona w Polsce od niedawna, lecz krok po kroku stara się zdobyć zaufanie nowych graczy. Wśród największych zalet oferty bukmachera wymienić można bogaty bonus powitalny, atrakcyjną ofertę zakładów, a także stale aktualizowane promocje tymczasowe.

Co z kolei tyczy się kluczowych informacji na temat BetX, zebraliśmy je w poniższej tabeli:

Licencja BetXPS4.6831.30.2017 z dnia 28 listopada 2018 roku
Metody płatnościPrzelewy24, DotPay, BLIK, Revolut, Visa, MasterCard,
Obsługa klientaCzat na żywo, formularz zgłoszeniowy, adres e-mail
Minimalna kwota wpłaty5 PLN
Minimalna kwota wypłaty1 PLN
Języki dostępne u bukmacherapolski
Adres internetowy bukmacherawww.ebetx.pl
Dostępność Betclic aplikacji mobilnejAndroid, iOS
Aplikacja działa najlepiej na urządzeniachSamsung Galaxy S21, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A53, Xiaomi Redmi Note 8, Xiaomi Redmi Note 9, Xiaomi Mi 11, Huawei P20, Huawei P30, iPhone 12, iPhone 13

BetX aplikacja mobilna – pobierz i zainstaluj na Androida

Jeżeli chodzi o nowoczesne rozwiązania dla graczy mobilnych, warto rzucić okiem na ranking aplikacji bukmacherskich. Pozwoli on uniknąć zamieszania podczas wyboru najlepszych aplikacji bukmacherskich dostępnych na polskim rynku. Jak wysoko w rankingu uplasował się bukmacher BetX ze swoimi programami do obstawiania na telefonie i tablecie?

Okazuje się, że przygotowane przez BetX aplikacje bukmacherskie pozostawiają jeszcze sporo do życzenia. Rozwiązania te wciąż są w trakcie aktualizacji i podlegają stałym udoskonaleniom. Fani typowania u tego buka powinni uzbroić się jeszcze w cierpliwość, gdyż aplikacje do obstawiania meczy u tego bukmachera znacznie odstają od konkurencji pod względem użyteczności i funkcjonalności.

Skupmy się jednak na pobieraniu oraz instalacji dostępnej w BetX aplikacji, zaczynająd od wersji na Androida. Jest to zdecydowanie najczęściej wykorzystywany system operacyjny dla urządzeń mobilnych w naszym kraju. To właśnie z tego względu bukmacherzy operujący na polskim rynku starają się przede wszystkim zadbać o dostarczenie apki na ten system. Mimo popularności apek bukmacherskich, Google Play Store nie umożliwia jednak zamieszczania u siebie takich programów. Przez to zanim będzie można pobrać i zainstalować BetX app, trzebazaznaczyć opcję „pobierania z nieznanych źródeł” w ustawieniach telefonu lub tabletu. Poniżej zamieszczamy instrukcje krok po kroku, co trzeba zrobić, aby móc uruchomić apkę tego usługodawcy:

Instalacja BetX na Androidzie

Sprawdź jak dokładnie przebiega proces instalacji aplikacji BetX na telefonach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Na tablecie lub telefonie otwórz stronę internetową bukmachera.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Menu

  Rozwiń Menu po lewej stronie i wybierz zakładkę Aplikacja

  Menu

 3. 3

  Pobierz

  Kliknij w odpowiednim miejscu „Pobierz aplikację”

  Pobierz

 4. 4

  Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację aplikacji na swoim urządzeniu.

  Zgoda instalacji

 5. 5

  Korzystaj do woli!

  Voila! Aplikacja jest gotowa do użycia i możesz zalogować się na swoje konto lub utworzyć nowe!

  Korzystaj do woli!

Osoby niezapoznane jeszcze dobrze ze światem bukmacherki online mogą mieć wątpliwości co do bezpieczeństwa przy włączonej opcji „pobierania z nieznanych źródeł”. Takie objawy ogólnie są jak najbardziej słuszne, gdyż nigdy nie powinniśmy pobierać plików na tablet lub telefon z niezaufanych stron internetowych. W przypadku bukmacherów nie musimy się jednak o to obawiać – są to sprawdzeni dostawcy usług, którzy gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo pobranego pliku instalacyjnego aplikacji. Pamiętaj tylko o tym, aby pobierać plik bezpośrednio z podanej strony BetX.

Wymagania

Do uruchomienia BetX apk wystarczy jedynie 75 MB wolnego miejsca na urządzeniu mobilnym. W przypadku Androida konieczne jest również posiadanie wersji systemu 8.0, która na ten moment jest absolutnym standardem.

BetX aplikacja Android – czy warto?

Aplikacje bukmacherskie na Android to zwykle spore wyzwanie dla deweloperów. W przypadku bukmachera BetX, wciąż jeszcze nie doczekaliśmy się w pełni sprawnej i stabilnej wersji apki dla urządzeń z tym systemem. Okazuje się bowiem, iż kolejne aktualizacje tylko trochę przybliżają nas do ideału. W BetX zakłady bukmacherskie Android app pozwala obstawiać z pewnymi problemami, zaś te wynikają z powolnego działania programu. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaczekać na pakiet ulepszeń, który usunie wszelkie niedogodności aplikacji BetX.

BetX aplikacja mobilna na system iOS

Oprócz Androida, BetX zadbał również o to, aby apka mogła zostać uruchomiona na urządzeniach mobilnych firmy Apple. Cały proces pobierania i instalacji jest nieco uproszczony w porównaniu do wcześniej opisanego systemu, co wynika z faktu, że nie musimy dodatkowo zaznaczać opcji „pobierania z nieznanych źródeł”. Aplikacje bukmacherskie mogą być bowiem zamieszczane bez problemu w App Store. Poniżej przedstawiamy, jak zainstalować apkę na iOS.

Instalacja BetX na iOS

Przekonaj się jak wygląda proces instalacji aplikacji BetX na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Włącz na swoim iPhonie lub iPadzie sklep App Store.

  App Store

 2. 2

  Wpisz BetX

  Kliknij „Szukaj” i wpisz „BetX”

  Wpisz BetX

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Kliknij „Pobierz” obok nazwy z aplikacją bukmachera i oczekuj na instalację.

  Pobierz i zainstaluj

Wymagania

Aplikacja BetX na systemy iOS waży zaledwie 69,1 MB, przez co nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem na nią miejsca na dysku. Potrzebna będzie też aktualizacja systemu iOS w wersji 11.0 lub późniejszej.

BetX aplikacja iOS – czy warto?

Na aplikacja bukmacherskie na iOS zazwyczaj trzeba zaczekać nieco dłużej, jeżeli mowa o nowych polskich bukmacherach. Nie inaczej było w przypadku BetX, który najpierw opublikował apkę dla użytkowników Androida. W przypadki aplikacji bukmacherskiej iPhone, iPad, iPod Touch, bukmacher stworzył ledwie przeciętny program. Podobnie jak wersja androidowska, BetX App również wymaga jeszcze sporo pracy deweloperów. Funkcjonalność aplikacji bukmacherskiej niestety nie idzie w parze z jej innowacyjnym designem.

BetX aplikacja mobilna – screeny z apki

Jeżeli interesuje Cię stworzona przez BetX aplikacja dla Androida oraz iOS, najlepiej sprawdzić, jak wyglądają jej cechy charakterystyczne. Dlatego też postanowiliśmy podzielić się z Tobą kilkoma screenshotami z apki bukmachera, żeby lepiej zobrazować jej design.

BetX PL aplikacja mobilna – najważniejsze cechy

Pobierając program do obstawiania zakładów bukmacherskich od tego usługodawcy, możesz liczyć na dostęp do pełnego zakresu oferty przedmeczowej i live. Do dyspozycji graczy oddana jest także oferta kompletna promocji i bonusów. Jeśli natomiast chodzi o samą apkę, od razu po jej włączeniu można zauważyć, że mamy do czynienia z ładnie zaprojektowanym programem. Programiści zadbali o to, aby apka była przyjemna dla oka oraz dołożyli starań, aby poszczególne funkcje były rozmieszczone w intuicyjny sposób. Przez to szybko zorientujesz się, gdzie znajdują się najbardziej interesujące Was przyciski.

Z kolei funkcjonowanie aplikacji możemy określić jako po prostu niezłe. Czasami zdarzają się zacięcia lub delikatne problemy z płynnością, ale przeważnie apka działa bez zarzutu. Mogą też przytrafić się problemy w postaci niedodawania za pierwszym kliknięciem zdarzeń do kuponu lub w formie niezawierania kuponu od razu po przyciśnięciu. Takie kłopoty występują jednak sporadycznie. Do tego jako niewielki minus trzeba odnotować brak bonusu za pobranie i zainstalowanie apki (wynagradza to obszerna oferta promocyjna bukmachera).

BetX aplikacja Android – program bonusowy

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Betx

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani co do tego, czy warto skorzystać z aplikacji mobilnej tego bukmachera, z pewnością zachęci Was do tego bonus powitalny 1525 PLN. Jest to zdecydowanie jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert dostępnych na naszym rynku, z której po prostu trzeba skorzystać!

Promocja obejmuje bonus od pierwszego depozytu 1500 PLN oraz Freebet 25 PLN. W przypadku pierwszej części wymagany jest 6-krotny obrót, który jest wypłacany częściami. Obrót należy wykonać kuponami ze zdarzeniami z kursem minimalnym 1.30. W celu uzyskania Freebetu wystarczy natomiast przeprowadzić weryfikację konta i wyrazić zgody marketingowe.

Atrakcje stanowiące ofertę promocyjną BetX na tym się nie kończą. Gracze mają tutaj naprawdę sporo opcji do wykorzystania. Są to między innymi Freebet do 100 PLN, Pewna 10 (nawet nietrafione typy dadzą zarobić), Bonus AKO, Extra Kursy czy nieTRAFIONY (wygrana nawet, gdy jeden mecz na kuponie nie wszedł).

Aplikacja BetX – rejestracja krok po kroku

Rejestracja w aplikacji mobilnej Betx

Zanim można skorzystać z oferty przedmeczowej, live i promocyjnej, konieczne będzie założenie konta gracza. Proces ten nie jest jednak skomplikowany, przez co bardzo łatwo sobie z nim poradzisz. Poniżej przedstawiamy, jak krok po kroku zarejestrować się w BetX:

 1. Po wejściu w apkę i wciśnięciu przycisku „rejestruj” w prawym górnym rogu menu, zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego. Składa się z dwóch części, z czego w pierwszej bukmacher prosi nowego gracza o podanie takich informacji, jak: nazwa użytkownika, hasło, e-mail i numer telefonu. Po wpisaniu numeru konieczna będzie jeszcze jego weryfikacja za sprawą kodu wysłanego przez SMS. Dodatkowo możemy skorzystać tutaj z kodu promocyjnego, o ile oczywiście taki posiadamy.
 2. W drugiej części formularza rejestracyjnego BetX prosi o podanie danych osobowych, które są niezbędne, aby móc korzystać z usług jakiegokolwiek bukmachera. Są to imię, nazwisko i PESEL. Oprócz tego, trzeba będzie jeszcze zaznaczyć pole przy oświadczeniu o pełnoletności  i określić czy jesteśmy osobą zajmującą stanowisko polityczne. Jeśli chcemy, możemy zgodzić się na wykorzystywanie swoich danych osobowych w celach marketingowych, ale nie jest to konieczne. Na koniec bukmacher poprosi nas o zweryfikowanie podanego wcześniej adresu e-mail.

Strona mobilna czy BetX aplikacja na telefon?

Wersja mobilna strony internetowej tego bukmachera została zaprojektowana w przyjazny dla użytkownika sposób, przez co warto zadać pytanie, czy korzystanie z apki jest konieczne? Zostając przy wersji mobile nie tracimy bowiem żadnych funkcji – możemy korzystać z całej oferty przedmeczowej, live i promocyjnej, a także mamy do czynienia z podobnym układem interfejsu. Apka nie wiąże się również z dodatkowym bonusem za jej pobranie i zainstalowanie.

Uważamy jednak, że aplikacja jest po prostu wygodniejszym rozwiązaniem. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk na ekranie smartfona lub tabletu, aby ją włączyć i móc korzystać z wszystkich dostępnych funkcji. Szczególnie warto w tym przypadku postawić na apkę z tego względu, że została ona po prostu przyzwoicie napisana. Działa ona przeważnie sprawnie i rzadko będziemy mieli problemy z płynnością czy responsywnością.

Wersja mobilna legalnego bukmachera

Podsumowanie – czy warto pobrać aplikację BetX?

Ogólnie rzecz ujmując, program napisany przez deweloperów tego Bukmachera odznacza się przeciętną jakością. Mamy tutaj do czynienia z częstymi zacięciami, choć responsywność jest przeważnie na dobrym poziomie, a poważniejsze problemy wymagające zresetowania apki zdarzają się rzadko. Wszystko to sprawia, że możemy przeglądać kategorie i zdarzenia z małymi tylko problemami, które w kolejnych aktualizacjach powinny zostać usunięte.

Mocną stroną aplikacji jest też jej czytelność oraz schludna estetyka. Są to ważne elementy, które często decydują o tym, czy dany gracz zdecyduje się pozostać przy danym bukmacherze. BetX niewątpliwie zadbał o to, aby te elementy nie odstawały od reszty konkurencji. Ogólnie rzecz ujmując, buk nie stworzył być może najlepszej aplikacji dostępnej na naszym rynku, ale też z pewnością się na niej nie zawiedziesz.

BetX aplikacja - instalacja, bonusy i najistotniejsze cechy!
3.8
(26)
Oceń aplikację!

FAQ

Wystarczy zaznaczyć opcję „pobierania z nieznanych źródeł”, a następnie pobrać i zainstalować apkę ze strony bukmachera.

Apkę BetX można pobrać w standardowy sposób z App Store.

Wybierz kategorię, a następnie naciśnij interesujące się zdarzenie w danym meczu. To przeniesie Cię do kuponu, w którym wybierzesz stawkę i zawrzesz zakład.

Tak, nowi użytkownicy mogą skorzystać z promocji na start 1525 PLN.

Komentarze

0